Gecser Béla: Kellemes hétvége a felnött lányaimmal Gyulán a Hotelbe - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 142 gyulai szállás közül

Kellemes hétvége a felnött lányaimmal Gyulán a Hotelbe

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
A étkezés választéka nem olyan volt mint 2-3 éve, úgy érzem a régi színvonalat vissza kell állítani. Az ízvilág megfelelő igaz valamikor gyerek koromban ezt szoktam meg. Az ágy nekem nem volt kényelmes, zavart a gumilepedő ami a lepedő alatt volt. Igaz rádöbbentett ara, hogy lehet tudták elmúltam 60 éves , biztos ami biztos.

Személyzet:
Ár / érték arány: Átlagos
Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Gecser Béla felhasználót?    Igen

2016. november 17. - Hunguest Hotel Erkel válasza Gecser Béla értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. július 22.
Nagyon szép hely. Jó volt kikapcsolodni!! Személyem szerint, nagyon,nagyon jó hely. Majdnem sirva fakadtam, hogy haza kellett jónni!!!

2017. június 20.
A hatnap alatt, olyan kiváló ellátásban volt részünk, hogy 4. nap után a ruháink igencsak szűkösen álltak rajtunk. Az éttermi részben finomabbnál, különleges és bőséges kínálat fogadott bennünket. Köszönjük a személyzetnek a fáradozásukat.

2017. június 19.
Nekünk egy nagy problémánk volt a szállodával, mégpedig az hogy minden éjjel üvöltöző részeg vendégek tették a neylon ágyban alvást még nehezebbé! Szív fájdalom, hogy senki még véletlenül se szólt rájuk a szállodából, hogy ezt talán mégse kéne tenni a többi több száz alvó emberrel!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2018-03-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Mediterrán nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
Érvényes: 2017-06-16 - 2017-08-19