Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 168 gyulai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2021. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. június 8.
Kivételes a szálloda szolgáltatása, kevés Magyarországi szállodában nyújtják az all inclusive ellátásban valóban azt a szolgáltatást, amit meghirdetnek, de itt valóban azt kaptuk, amit ígértek. Az ár-érték arány kiváló, saját wellness, a várfürdő használata, minden igényt kielégít. A személyzet nagyon kedves, tisztaság kifogástalan.
2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 7.
Minden szuper volt a becsekkolástól a hazautazásig. Bő választék és finom ételek, külön kiemelve az all inclusive ellátás előnyeit, kedves, udvarias személyzet. A szálloda melletti Várfürdőbe korlátlan átjárás is tetszett, bár amikor voltunk (június eleje) még csak a gyógymedencék üzemeltek

2020. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Egyik klubtársam, Siklósi Péter volt itt még májusban a szeretteivel. Ők ajánlották nekem, hogy mi is tartsunk itt nyári vakációt, és fedezzük fel Gyula nevezetességeit. Még ilyen üdülési kuponokat is kaptunk tőlük, hogy ne kerüljön sokba a pihenésünk. Így kerültünk hát ide. Szerencsénk, hogy a Várfürdő elég közel van, és ennek nagy hasznát láttuk.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Hát bizony a Munkácsy szárny szobáira ráférne egy felújítás.
A szőnyeg kopott, foltos. Ezeket a jeleket már nem lehet a napi takarítással korrigálni.
Az ajtók nem túl jól záródnak.
Egy tisztasági festés sem ártana. Jó pár éve járunk már ide, de nem tapasztaltunk változást.
Ami pozitívum, az a közvetlen és korlátlan belépés a Várfürdőbe.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 30.
Nem először jöttünk a párommal ide a szállóba. Korábbi jó tapasztalatunk alapján választottuk ismét, remélve, hogy ugyanolyan jó lesz, mint tavaly. Sajnos csalódnunk kellett. Már a kapott szoba is sokkal kisebb és sokkal sivárabb volt, mint utoljára. A mosdókagylónál el volt zárva a meleg víz, maximum egy kis langyosat lehetett engedni.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Kiváló, segítőkész, udvarias személyzet, panorámás kilátás az erkélyről, változatos minden igényt kielégítő ételek. de hiányoltuk a vízforralót a szobából.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Munkácsy szárnyban voltunk, igazi retro érzés, ár-érték arányban maximálisan jó volt. Szuper a közvetlen átjárás a Várfürdőbe, nagyon kedves és felkészült a személyzet, maximális a tisztaság.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A hely nagyon szép. Rendkívül udvarias volt a személyzet. A szoba tiszta és tágas. Wellness részleg átlagos, hiányzott a meghitt hangulat ( halk zene, illatok). Étkezés nem volt számunkra megfelelő, 4 csillagos szálláshoz kevés választék és az ízek sem kiválóak, összevont volt a 3 csillagos résszel, az étkezés ár/érték aránya nagyon gyenge (egyik reggel a zsemle is száraz volt).

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A szálláshelyen dolgozók hozzáállása, rugalmassága, kedvessége pozitív volt. A vírusidőszakban különösen figyeltek a védekezési szabályok betartására, időbeosztásra, távolságtartásra.
Igényes, minőségi kikapcsolódás, kedves személyzettel!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
A konyhán nagyon finoman és választékosan főztek, sütöttek. Bár az étkezés bőséges italválasztékának az árát erős túlzásnak tartottuk, ugyanígy a szoba minibárjának az árait is. Az étterem kiszolgáló személyzetének a munkája példaértékű. A Hotel menedzsmentje az apró részletekre is oda figyelt, mint az enteriőr, mint a programok tekintetében.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 37.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2023.05.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
11 nap/10 éjszaka 18.050 - 24.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.07.01. - 2021.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, privát wellness használattal, masszázskedvezménnyel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.04. - 2021.08.31.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Liza Apartman

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

GyulaX