Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 164 gyulai szállás közül
24. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Egyik klubtársam, Siklósi Péter volt itt még májusban a szeretteivel. Ők ajánlották nekem, hogy mi is tartsunk itt nyári vakációt, és fedezzük fel Gyula nevezetességeit. Még ilyen üdülési kuponokat is kaptunk tőlük, hogy ne kerüljön sokba a pihenésünk. Így kerültünk hát ide. Szerencsénk, hogy a Várfürdő elég közel van, és ennek nagy hasznát láttuk.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Hát bizony a Munkácsy szárny szobáira ráférne egy felújítás.
A szőnyeg kopott, foltos. Ezeket a jeleket már nem lehet a napi takarítással korrigálni.
Az ajtók nem túl jól záródnak.
Egy tisztasági festés sem ártana. Jó pár éve járunk már ide, de nem tapasztaltunk változást.
Ami pozitívum, az a közvetlen és korlátlan belépés a Várfürdőbe.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 30.
Nem először jöttünk a párommal ide a szállóba. Korábbi jó tapasztalatunk alapján választottuk ismét, remélve, hogy ugyanolyan jó lesz, mint tavaly. Sajnos csalódnunk kellett. Már a kapott szoba is sokkal kisebb és sokkal sivárabb volt, mint utoljára. A mosdókagylónál el volt zárva a meleg víz, maximum egy kis langyosat lehetett engedni.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Kiváló, segítőkész, udvarias személyzet, panorámás kilátás az erkélyről, változatos minden igényt kielégítő ételek. de hiányoltuk a vízforralót a szobából.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Munkácsy szárnyban voltunk, igazi retro érzés, ár-érték arányban maximálisan jó volt. Szuper a közvetlen átjárás a Várfürdőbe, nagyon kedves és felkészült a személyzet, maximális a tisztaság.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A hely nagyon szép. Rendkívül udvarias volt a személyzet. A szoba tiszta és tágas. Wellness részleg átlagos, hiányzott a meghitt hangulat ( halk zene, illatok). Étkezés nem volt számunkra megfelelő, 4 csillagos szálláshoz kevés választék és az ízek sem kiválóak, összevont volt a 3 csillagos résszel, az étkezés ár/érték aránya nagyon gyenge (egyik reggel a zsemle is száraz volt).

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A szálláshelyen dolgozók hozzáállása, rugalmassága, kedvessége pozitív volt. A vírusidőszakban különösen figyeltek a védekezési szabályok betartására, időbeosztásra, távolságtartásra.
Igényes, minőségi kikapcsolódás, kedves személyzettel!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
A konyhán nagyon finoman és választékosan főztek, sütöttek. Bár az étkezés bőséges italválasztékának az árát erős túlzásnak tartottuk, ugyanígy a szoba minibárjának az árait is. Az étterem kiszolgáló személyzetének a munkája példaértékű. A Hotel menedzsmentje az apró részletekre is oda figyelt, mint az enteriőr, mint a programok tekintetében.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Remek helyszín, udvarias, segítőkész személyzet, kiváló konyha, kifogástalan tisztaság. De! Amikor ezt a szállást választottam, csak azt a különbséget fedeztem fel a három és a négycsillagos szárny között, hogy a háromcsillagosnak nem jár a wellness belépő és a fürdőköpeny. Aztán meglepődve tapasztaltam, hogy légkondicionáló sem jár, pedig a délutáni nap úgy 32 fokosra fűtötte fel a szobát.

Miska TOP szállásértékelő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
GYönyörű hotel egyben a Várfürdővel. A hotel két szárnyához nagyon kicsi az étterem, csak a sorbanállásokról szóltak az étkezések annak ellenére, hogy több turnus közül lehetett választani. A liftnél volt úgy hogy 20 percet vártunk, hogy babakocsival be tudjunk szálni. A szoba nagyon szép. A klima kerete zörög ki kellett szalvétával ékelni, valamint a wc folyamatosan engedte a vizet .

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 36.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, WiFi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2021.01.03.
Maja Apartman
Érvényes: 2021.11.28-ig
Agod Apartman
Érvényes: 2021.11.28-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Mediterrán Apartman
2021.04.01. - 2021.11.28.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 14.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)

GyulaX