Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 154 gyulai szállás közül
29. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

expert TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet, szerencsére van hely bőven.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt. A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben volt. Az étterem nagy, tágas, és az ételek minősége, mennyisége számunkra kifogástalan volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Munkácsy szárnyban voltunk, a tisztaság hagyott némi kívánnivalót maga után, de alapjába véve nem volt kritikus. A szobában nagyon meleg volt, (igaz a legmelegebb napokban voltunk ott) az egy kis ventilátor nem volt elegendő a szoba hűtésére! Az étel finom és változatos, a személyzet figyelmes és udvarias volt. A hotel elhelyezkedése tökéletes, mindenhez közel.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Kondics Árpád!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy a takarítással nem voltak maximálisan megelégedve, természetesen észrevételüket továbbítottuk az illetékes kollégák felé.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Nem csalódtunk idén sem a szállodában,mindennel meg voltunk elégedve.A reggeli-vacsora bőséges,finom és választékos volt.A személyzet udvarias és segítőkészek voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,pároknak,időseknek,családosoknak egyaránt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Végh Tibor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk . Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A szálloda Dürer szárnyában foglaltunk szobát.Másodszor voltunk ott, mindennel meg voltunk elégedve. Az ételkínálat mind minőségben mind mennyiségben kiváló, a személyzet segítőkész. Csak ajánlani tudom. A kánikulában a légkondis, erkélyes szoba pótolhatatlan. A strand egy kicsit zsúfolt volt, de az Aquapalota megoldotta a helyzetet.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Tisztelt Dr. Kalmár Zsolt!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
4 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nagyon jó időnk volt ezért élveztük a gyönyörű strandot. Az Aqua Palota is minden igényt kielégít. A reggeli és a vacsora kifogástalan, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Kedves Vendégünk!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Az ágyak nem voltak elég kényelmesek, a szobában csak egy kicsi ventilátor volt, ez nem biztosította a megfelelő hűtést. Vagy klimatizálni kell, vagy nagyobb teljesítményű ventilátort kellene elhelyezni. Ezt leszámítva minden más jó volt, csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 29.
Kedves Vendégünk!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
A szobában nagyon meleg volt, nem légkondis volt. Utolsó nap reggel a reggelinél az egyik pincér nagyon nyeglén elutasítóan válaszolt. Segítséget kértem, mert kisfiam kiöntötte a kakaót az etetőszékre és a földre és kértem, hogy hozzanak már egy ruhát és töröljék le. Erre a hölgy flegma elutasító hangon kezembe nyomott 10 szalvétát és oldjam meg én.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 28.
Kedves Bognárné Oláh Ildikó!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a légkondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éve már voltunk a szállodában, amihez viszonyítottuk a mostani ottlétünket. Továbbra is nagyon udvarias, segítőkész,. . . . a személyzet, csak a legeket mondhatjuk el róluk. A fürdő és szolgáltatásai teljesen rendben voltak, de a szobánk nagy csalódás volt a ventilátoros hűtésével, elhelyezkedésével. Tisztasága átlagosnak volt mondható, de inkább egy apartman szobához hasonlítanám.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 30.
Kedves visszatérő Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották! Építő jellegű kritikáját, véleményét nagyra értékeljük, ugyanis ezek alapján tudjuk a leginkább fejleszteni szolgáltatásainkat.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
6 éjszakát töltöttünk itt el! eredetileg csak 4 éjszaka volt lefoglalva,de annyira jól éreztük magunkat,hogy 2 éjszakával hosszabbítottunk. Remek hely,a Dürer szárnyban voltunk, a szoba,az étkezés,a fürdő közelsége pazar volt. Semmi rosszat nem tudnék mondani,szívesen vissza mennénk akár mikor,annyira jól éreztük magunkat, nem beszélve,hogy itt volt a 48.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 11.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Gyulai kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX