Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

esthajnal7 TOP étteremértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt kaptunk, ahol mindenki a szobánk előtt ment el, így reggel zajongó kisgyerekekre ébredtünk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon udvarias, természetes a személyzet. Minden lehetőség megvan arra, hogy feltöltődjön az ember. Roppant jó megoldás a fürdőbe való átjárás a fedett folyosón át. Sok sikert és kitartást kívánok a közeledő felújításhoz.
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a szálláshelyet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
Retró stilus volt minden,fűrdőszoba és a háló is. Szobában a hűtő zakatolt ami a fésűlkődő asztal alatt a szék helyén volt,régi tv amit nem lehetett az ágyból nézni mível nem lehetett elfordítani az ágy felé a keskeny pulton igy a széken űlve lehetett nézni, még ha fotel lett volna! Az ágy nagyon nyikorgott.
Válasz az értékelésre - 2019. március 13.
Kedves Tusori Zoltánné!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint több pontban sem voltak megelégedve a Munkácsy szárnnyal. Az épület felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

Értékelt: 2019. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel szervezettsége nagyon jó, a recepción sem érkezéskor, sem távozáskor nem kellett sokat várni ( pedig csúcsidőben érkeztünk és távoztunk ) az étkezéseknél rendkívül gyorsan és szervezetten dolgoznak a felszolgálók, kár, hogy a svédasztalos étkeztetést a vendégek többsége nem tudja kulturáltan kezelni, ezért főleg a vacsoránál néha kaotikus állapotok alakultak ki.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Kitünően éreztük magunkat. Egy kellemes és tartalmas hetet töltöttünk a férjemmel. Az ellátás kitűnő. A fűrdő egy külön élmény és ami nagyon megnyert bennünket, az a csend, rend és fegyelem. Több éve nagyon sok fürdőhelyen megfordultunk az országban, keresve a legjobbat és úgy érezzük, hogy most megtaláltuk. Gratulálunk és további sok sikert kivánunk!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
2 éjszakát töltöttünk a Dürer szárnyban párommal. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves és figyelmes, a szálloda szép, a szoba kellemes. Kényelmes, hogy csak egy folyosón kell köntösben átsétálni az AquaPalotába, a szálloda saját wellness részlege nem nagy, de a szauna és a gőzfürdő tökéletes.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Unokáinkkal töltöttünk 4 szép napot a szállodában.Bőséges és finom volt a svédasztalos reggeli és vacsora, valamint a levesbüfé is.Tetszett, ahogyan a kisgyermekek foglalkoztatásában, szórakoztatásában segítettek. Az animátorok nagyon kedvesek voltak. Másoknak is ajánljuk a szállodát.

Kedves Vendégünk!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Minden szuper, kellemes a saját wellnes részleg, az élmény elemek folyamatosan működtek, a Várfürdő átjárás egy rövid meleg folyosón megoldott. Ez a fájós lábam miatt fontos volt. A személyzet segítőkész, az ételek választéka bőséges, nagyon finom. Bátran ajánlom mindenkinek.

Kedves Erdősi Gyuláné!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A Hotel és a Várfürdő tökéletes együttes a gondtalan kikapcsolódásra vágyók számára. Minden kiválóan működött, a személyzettel különösen meg voltam elégedve. Egyedül a televízió elhelyezése nem tetszett, magasabbra tenném, hogy az ágyból is kényelmesen lehessen nézni.

Tisztelt Bánó Zoltán Úr!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kényeslmes, tiszta, nyugodt pihenést biztosít, de vannak hiányosságai. Nagyon nagy előnye,hogy a Fürdőkomplexumba egy folyosón keresztül át lehet jutni. Az ételek mennyisége,minősége nagyon jó. Mindkét szárnyban voltunk már pihenni. A Dürer szárnyban biztosítanak fürdőköpenyt is és van légkondicionálás. A Wifi sajnos nagyon gyenge minőségű volt.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 1.750 - 2.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX