Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 142 gyulai szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 494 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Nagyon szép hely. Jó volt kikapcsolodni!! Személyem szerint, nagyon,nagyon jó hely. Majdnem sirva fakadtam, hogy haza kellett jónni!!!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
A hatnap alatt, olyan kiváló ellátásban volt részünk, hogy 4. nap után a ruháink igencsak szűkösen álltak rajtunk. Az éttermi részben finomabbnál, különleges és bőséges kínálat fogadott bennünket. Köszönjük a személyzetnek a fáradozásukat.
Válasz az értékelésre - 2017. július 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Nekünk egy nagy problémánk volt a szállodával, mégpedig az hogy minden éjjel üvöltöző részeg vendégek tették a neylon ágyban alvást még nehezebbé! Szív fájdalom, hogy senki még véletlenül se szólt rájuk a szállodából, hogy ezt talán mégse kéne tenni a többi több száz alvó emberrel!
Válasz az értékelésre - 2017. június 19.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Nagyon szuper Pünkösdi hétvégét töltöttünk itt. Kedvesen fogadtak minket, a recepción minden szükséges információt megkaptunk. A szobánk tágas és kényelmes volt, tisztasága pedig felülmúlhatatlan. A személyzet maximálisan segítőkész volt. Az svédasztalos étkeztetés nagyon szervezetten működött, bőséges ételválasztékkal.
Válasz az értékelésre - 2017. június 13.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Kezdeném a pozitivumokkal, kedves fogadtatás, kiszolgálás. Minőségi, finom étkek. Kényelmes ágy, tágas fürdőszoba. Figyelmes személyzet.

A következő ittlétünkkor nem választanék nyugati fekvésű szobát nyáridőben.
Válasz az értékelésre - 2017. június 13.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk a szállodában és a szomszédos fürdőben. Az egész szálloda nagyon szép tiszta, rendezett. Az étteremben a helyiség nagy méretét remekül ellensúlyozzák a berendezéssel, különálló asztalok, kényelmes magas háttámlás székek, vidám, élénk színű virágvázák, szintén élénk színű, vidám festmények a szálloda egész területén.
Válasz az értékelésre - 2017. június 7.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Kiszolgálás, fogadtatás, tiszta, szép környezet,hangulatos szoba.
Ajtó automatika , nem működött a kert segítség ellenére sem. Ez nemileg bosszantó volt.
Válasz az értékelésre - 2017. június 7.

Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Erzsébet program keretében üdültünk négyen a szállodában. Én 20 éve már voltam itt, ezért próbáltam a barátnőimet lebeszélni, de Ők Gyula városát akarták látni, mert még nem jártak Gyulán. Más lehetőség ebben a programban nem volt a városban, ezért belementem. A szállást előre lefoglaltam egy foglalás keretében 4 személyre 2 kétágyas szobát.

Értékelt: 2017. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal töltöttünk kényeztető napokat az Erkel Hotelben Gyulán. A Dürer szárny vendégeként mindennel elégedettek voltunk. A szoba kifogástalan, minden igényt kielégítő és hangulatos. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak, a személyzet pedig udvarias, segítőkész, segítettek a kiszolgálásban, amiért ezúton is köszönetünk minden dolgozónak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Elégedettek voltunk az ellátással, az étterem személyzetével, a tisztasággal. Az egyik recepciós kevésbé volt segítőkész,nem mondta el a kártyával kapcsolatos tudnivalókat.
Válasz az értékelésre - 2017. május 24.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kerékpárkölcsönzéssel, transzferrel, játékok használatával, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.28.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX