Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 162 gyulai szállás közül
33. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.
Kedves Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották.

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az Erkel-Hotelnek!
Tisztelt Buda Ferenc!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömünkre szolgál, hogy a személyzetünk vendégszerető hozzáállásával maximálisan meg voltak elégedve, valamint, hogy étkezéseink minőségével is elégedettek voltak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Az ételek finomak és változatosak voltak. A welness részlegen a finn szauna előtti "állóviz" elvezetését meg kellene oldani! Összességében elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Talán az előszobában jó lenne egy fogas a kabátnak Ha esős időben érkezne a vendég mag tudna száradni. A fürdőszobában is elférne vagy
két akasztó.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Érkezésünkkor a recepción gyorsan eligazítottak minket. Szép tiszta és világos szobát kaptunk, melyben nagyon kényelmes volt az ágy. Az ételek változatosak és ízletesek. Ott tartózkodásunk alkalmával a fűszeres sült karaj kontakt grillen, töltött hús, vadas, káposztasaláta és ecetes lila hagyma nyerte el legjobban a tetszésünket)
Mindenki nagyon barátságos és segítőkész a szállodában, étteremben és a fürdőben egyaránt.
Kedves Matkó Csabáné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Köszönjük az udvarias,segítőkész személyzet munkáját.Tetszett a fürdővel való közvetlen kapcsolat.A szoba berendezésén modernizálni kellene,az ágyak kényelmesek,de nagy a hézag a két ágy között.A tolóajtós szekrény működése nem megfelelő ! Az étkeztetés korrekt,a felszolgált ételek finomak és bőséges a választék is.Valószínű hogy még visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Tisztelt Gerőcz Zoltán!

Nagy öröm olvasni, jól érezték magukat nálunk! Köszönjük építő jellegű kritikáját, a jövőbeni felújítás során célunk többek között a szobák felújítása is.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A gyakorlatilag minden teljesen rendben volt,egyedül az étkezés az amivel nem voltunk teljes mértékben elégedettek.Nevezetesen az ételek ízvilága nem volt mindenkor megfelelő. Nem elég jellegzetes ízek domináltak.Választék,mennyiség megfelelő.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Tisztelt Ochtinszky Gábor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat szállodánkban! Köszönettel vettük építő jellegű kritikáját az ételekkel kapcsolatban.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nem tetszett a kicsi képcsöves tv, ami nagyon alacsonyan volt az asztalra rakva, az ágyban fekve nem volt kényelmes nézni. Esetleg a WC-be lehetne valami légfrissítő félét kihelyezni, mert elég nehezen szellőzött ki. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak, A Várfürdőbe a közvetlen átjárás nagyszerű. A személyzet egy-két kivétellel nagyon kedves, segítőkész.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
Végül a szálloda Munkácsy (3*) szárnyában kaptunk helyet, amely leginkább a 70-es, 80-as évek koszlott retrójára hasonlít. A retró stílus (nagydarab képcsöves TV, keskenyebb ágy, nehéz paplan) kevésbé zavaró, mint az elhasználódottság (piszokfoltos padlószőnyeg és ágytakaró, koszos tapéta).
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Tisztelt Kozma József!

Sajnáljuk az Önöket ért kellemetlenségek miatt, szállodánk felújítása időszerű lehet, ami sajnos rajtunk kívül álló körülményektől is függ, mi nagyon bízunk benne, hogy hamarosan kezdetét veszi.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 33.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az éjszakák számával megegyező Várfürdő belépővel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.12.27.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyulaX