Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 144 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 504 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Családi nyaralás volt, már márciusban lefoglaltam 3 szobát a Dürer szárnyban. Korábban már voltunk itt, most sem okoztak csalódást, kedvesek, szolgálatkészek. Az étkeztetés színvonala évek óta töretlen, a szobák kényelmesek, parkolás ingyenes, a fürdő szolgáltatásairól nem is beszélve. Aki itt nem tudja kipihenni a fáradalmait - az maradjon otthon!

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Október végén töltöttünk el 4 napot a szálloda Munkácsy szárnyában barátainkkal. Ezen a szárnyon lévő szobák már kissé lelakottak, az ágy
kerete szétcsúszik. Ezen kívül semmi negativumot nem tapasztaltunk, fürdőszoba rendben, takarítás mindennap volt. Az ellátás remek, a vacsoránál minden este a megasztárból ismert Szabó Eszter énekelt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
Csaknem összetörtem magam az "akadálymentes" fürdőszobában. Borzasztó "élmény" volt, mindjárt az első este. Nagyon szép, tiszta, de a padlólapok életveszélyesek! Pár csepp víz, és kész korcsolyapálya. Gyanítom, hogy nem én voltam az első, és nem én vagyok az egyetlen, aki elcsúszott.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 napot töltöttünk a szállodában, mely alatt városnézés, vár és kastélylátogatás volt a program a fürdőzés mellett. A város szuper, a fürdővel is nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda személyzete kedves, segítőkész, az étkezések kifogástalanok voltak. A szálloda itt-ott némi felújításra szorulna, illetve az ágyakban lévő kissé kényelmetlen matracok komfortján lehetne javítani.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
Mi a Dürer szárnyba voltunk minden tökéletes az étel finon böséges a személyzet barátsásos. A berendezés szép tiszta minden csak ajánlani lehet mindenkinek. Ami nem éppen jó az az ár mert ezt a szolgáltatást már azért joval olcsoban is meglehet venni . Minden szépség közel a a vár a kastély este lehet nagyokat sétálni a szép környezetbe .

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Gyula szép, parkos területén helyezkedik el. Közel, de mégsem a belvárosban, remek levegö, közvetlen átjárás a fürdöbe.Finom , böséges ételek, aminek minösége tavaly óta nem változott.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.

A szállodai szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve. A személyzet kirívó magatartása és segítő készségét csak dicsérni tudjuk. Kényelmes szobában laktunk. Étkezés fél panziós, ami nagyon választékos és finom volt.Az ár kicsit magas volt, ahhoz képest, hogy már nem szezonban volt.Amúgy összességében csak ajánlani tudom
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 27.

Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában minden zökkenőmentes volt a fogadástól a távozásig! A személyzet udvarias, segítőkész, külön kiemelném a szőke rövidhajú felszolgáló hölgyet (sajnos a keresztnevét se tudom) sok hozzá hasonló kellene a vendéglátásban! Remek volt, hogy vacsoránál volt egy kis háttérzene, bár az énekes hölgy inkább az előadásra koncentrálhatna a telefonja nyomkodása helyett, ez picit visszatetsző annak ellenére, hogy én is ebben a korban élek és használom a technikát.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Gyönyörű szálloda, udvarias, segítőkész személyzet. A város lenyűgöző a sok virágtól, a szállodában remekül érzi magát az ember. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 11.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint nem tettük magasra azt a bizonyos lécet. . . Voltunk már ***-os Hunguestben, tudtuk mire számíthatunk, mégiscsak egy franchise rendszer. . . Már a megérkezésünkkor, amint kimondtuk a varázsigét (Munkácsy szárny ***), egyből érződött a stílus, miszerint: "Csóróék beestek, ezek csak 3csillagost kértek Béci, nem kell annyira pedálozni.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépőkkel
2017.11.06. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi menüvel, forralt borral és bejglivel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.27.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, Visit Gyula Card biztosításával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.26. - 2017.12.29.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, ajándékkal, karácsonyi programokkal, filmvetítésekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.26.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, jakuzzi használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.20. - 2018.02.20.
Liza Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.330,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.12.30. - 2018.01.02.
Komló Hotel
3-7 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, szauna és kerékpár használattal, kezeléssel, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.12. - 2018.12.31.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, fürdőbelépővel, a Dürer szárnyba foglalóknak wellness-részleg használattal
2017.12.23. - 2017.12.29.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

GyulaX