Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Munkácsy szárnyban voltunk, igazi retro érzés, ár-érték arányban maximálisan jó volt. Szuper a közvetlen átjárás a Várfürdőbe, nagyon kedves és felkészült a személyzet, maximális a tisztaság.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A hely nagyon szép. Rendkívül udvarias volt a személyzet. A szoba tiszta és tágas. Wellness részleg átlagos, hiányzott a meghitt hangulat ( halk zene, illatok). Étkezés nem volt számunkra megfelelő, 4 csillagos szálláshoz kevés választék és az ízek sem kiválóak, összevont volt a 3 csillagos résszel, az étkezés ár/érték aránya nagyon gyenge (egyik reggel a zsemle is száraz volt).

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A szálláshelyen dolgozók hozzáállása, rugalmassága, kedvessége pozitív volt. A vírusidőszakban különösen figyeltek a védekezési szabályok betartására, időbeosztásra, távolságtartásra.
Igényes, minőségi kikapcsolódás, kedves személyzettel!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
A konyhán nagyon finoman és választékosan főztek, sütöttek. Bár az étkezés bőséges italválasztékának az árát erős túlzásnak tartottuk, ugyanígy a szoba minibárjának az árait is. Az étterem kiszolgáló személyzetének a munkája példaértékű. A Hotel menedzsmentje az apró részletekre is oda figyelt, mint az enteriőr, mint a programok tekintetében.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Remek helyszín, udvarias, segítőkész személyzet, kiváló konyha, kifogástalan tisztaság. De! Amikor ezt a szállást választottam, csak azt a különbséget fedeztem fel a három és a négycsillagos szárny között, hogy a háromcsillagosnak nem jár a wellness belépő és a fürdőköpeny. Aztán meglepődve tapasztaltam, hogy légkondicionáló sem jár, pedig a délutáni nap úgy 32 fokosra fűtötte fel a szobát.

Miska TOP szállásértékelő
Értékelt: 2020. augusztus 26.
GYönyörű hotel egyben a Várfürdővel. A hotel két szárnyához nagyon kicsi az étterem, csak a sorbanállásokról szóltak az étkezések annak ellenére, hogy több turnus közül lehetett választani. A liftnél volt úgy hogy 20 percet vártunk, hogy babakocsival be tudjunk szálni. A szoba nagyon szép. A klima kerete zörög ki kellett szalvétával ékelni, valamint a wc folyamatosan engedte a vizet .

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
ami tetszett : kiváló személyzet, kitűnő ételek kifejezetten nagy válsztékban, príma strand,

ami nem tetszett : az ágy/matrac nagyon keskeny volt, nem volt klíma, valamint a Munkácsy és Dürer szárny közötti különbségek. A Dürer szárnyat választottam, volna.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
A tavalyi évhez képest, az árak az egekbe szöktek, az étteremben hiába próbáltak a COVID járvány miatti intézkedéseket tenni, sem a személyzet egy része, sem a vendégek egy része nem tartotta be az óvintézkedéseket. Az első reggel 6 órakkor tűzriadó miatt le kellett mennünk az épület elé, de a szálloda részéről senki nem tájékoztatta a vendégeket.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Egyszerűen, de jól berendezett szobák, bár a padlószőnyegekre ráférne egy alapos tisztítás, vagy csere. Ma már egy ilyen hírű szállodának nem szabad lenne klíma nélküli szobákat eladnia. A reggeli és a vacsora változatos és ízletes volt, laktózmentes ételeket is tudtak biztosítani. A személyzet segítőkész és udvarias volt.

Értékelt: 2020. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda képen szebben mutat tettünk egy kört mikor megérkeztünk keresve a képen látott épületet.A szoba tisztasága megfelelt, de ágynemüt egyszer sem cseréltek.Az étterembe az asztal letörlése a következő vendégeknek sokszor nem volt megfelelő.Ebbe az árba vacsorakor legalább csapvizen kivül egy üditő is beleférhetne.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, főzdelátogatással és pálinkakóstolással, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.06. - 2021.09.30.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.09.30.
Liza Apartman
2020.12.16. - 2021.09.30.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás teljes ellátással
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX