Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 148 gyulai szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 518 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014-ben nyaraltunk itt, akkor a következő néhány mondattal jellemeztem a szállodát: "Az étkezés minden igényt kielégít. Az ételek rendkívül változatosak. Minden nap más, a bőség zavarával küzdöttünk (na meg a kilókkal :)). A pincérek fantasztikus munkát végeztek minden nap.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Mind Gyula, mind a Hotel Erkel kitűnő választás volt, nagyon szép volt minden, elégedettek voltunk a szállással, a kiszolgálással, az étkezéssel, stb. A hotel wellness részlege is kiváló, a drink bár pedig kifejezetten tetszett, nagyon kedvesek a pultosok, finomak az italok és az ételek is. A Várfürdő minden korosztály számára megfelelő, mindenki talál magának megfelelő medencét, élményt.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Másodszor voltam az Erkel hotelben. Kiemelkedően kedves ,figyelmes személyzet,finom ételek. Az Aquapalota nagyon kellemes kikapcsolódás a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A szálloda wellness részlege is nagyon jó,megfelelő hőmérsékletű víz. A szoba tiszta,rendezett. (Dürer). Gyula egy csodálatos város,érdemes megnézni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Két évvel ezelőtt Gyulán nyaraltunk egy másik szálláshelyen és annyira megtetszett a lányaimnak ez a város, hogy azóta is vissza szerettek volna menni. Szerencsémre a szállásvadász. hu oldalon kedvező ajánlatot kaptam, így egyértelmű volt, hogy a nagyobbik lányom szülinapi, illetve a jó bizonyítvány miatt visszatérünk oda.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula városa nagyon tetszett. A fürdő király! Az erkel Munkácsi szárnyában voltunk elhelyezve. A szoba tisztasága kétes! ! A függönyök, mintha egy bagós cshóban lettek volna pácolva. A fürdőszoba "hangyás" speciel ez nem zavart kertes házban élünk és ott van bőven! ! A nosdó eldugulva, Kilátás a szellőzőkkel teli lapostatőre. (204) szoba. Különben pompás!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással tekintettünk a gyulai pihenésre. A négy csillagos Dürer szárnyban töltöttünk el négy napot. A szálloda nagy előnye a Várfürdőbe való közvetlen átjárás. A szállodai szoba tiszta volt, a személyzettel sem volt probléma. Azonban a reggeli és a vacsora minősége kritikán aluli. Az ellátás még egy iskolai menzán is jobb minőségű.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akkor újra,nem volt jó! Már az értékesítés és vételnél is gondok voltak! Elérni a szállót lehetetlen! Az emailon ha kérsz valamit gunyosan kigolyóznak! A szobák koszosak,csótányosak s nem vicc,menj oda meglátod! Az ablakok koszosak,azt mondták van légkondi nem volt,nagyon [moderálva - a szerk. ] meleg volt benne Május elsejei hétvégén!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, igényes és kellemes szállás. Kedves és segítőkész személyzet. Az ellátás minősége és színvonala tökéletes. Nagyon kellemes és pihentető négy napot töltöttünk el a párommal. Ajánlani fogjuk barátainknak, ismerőseinknek.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt, pedig imádjuk Gyulát. Tavaly is itt üdültünk. Nagy előnye a hotelnek, hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe. Sajnos egy év alatt teljesen lepukkant. A Munkácsi szárny csúnyán lelakott, a függöny nagyon koszos és foltos volt, mennyezet pókhálós, fürdőben a tükör feletti lámpán ujjnyi porcicák, ablakpárkány madárürüléktől koszos.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Megérkezésünk percétől , éreztük a szálloda munkatársainak gondoskodó , odaadó figyelmességét . Az elhelyezés kiválló , Az ételek osztályon felüliek voltak , köszönet a séfeknek , és persze a személyzetnek, akik figyelmesek voltak . Már 4-szer voltam ebben a szállodában , és sohasem csalódtam , mindenkinek csak ajánlani fogom !

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel, parkolással
2018.04.01. - 2019.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2018.06.17. - 2018.08.31.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.15. - 2019.07.15.
Elizabeth Hotel
2-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Corvin Hotel
1 éjszaka 10.500,-/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.01.
Corso Boutique Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.26.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2018.12.21.
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2018.10.23.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.24. - 2019.07.15.
Gyula Panzió
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.15. - 2018.12.23.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, teniszpálya használattal, játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.21. - 2018.09.20.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.04.01. - 2019.03.31.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Karácsony (min. 3 éj)
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Békéscsabai kolbászfesztivál (min. 3 éj)

GyulaX