Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 148 gyulai szállás közül
21. helyezett Dél Alföldön - 526 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugdíjas házaspár, 4 éjszaka 5 nap amit eltöltöttünk szép és rendezett körülmények a városban és általában ahol jártunk mindenhol, tisztaság, volt, a szálláson is az ellátás, és a tisztaság is tökéletes volt, másoknak is tudom ajánlani a nevezetességek közül a Gyulai várban is jártunk ami nagyon rendezett, és tiszta körülmények vannak.

copfika TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Szeptember 5-ére kaptunk lehetőséget arra, hogy unokáinkkal üdülni menjünk az Erzsébet program jóvoltából. Mi is, a gyerekek is nagyon jól éreztük magunkat a 4*-os Dürer szárnyban. A szálloda ezen része szép, tiszta. A TV csatornák választéka kevés, a gyerekek nem nagyon tudtak mesét nézni esténként. Teljes ellátást biztosítottak, amely nagyon finom, bőséges volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
Nagy előnye a szállodának, hogy átjárás van a fürdőhöz.A tv csatornák száma nagyon kevés és nem színvonalas. Az ételek már nem magyarosak sok a rizs kevés a burgonya, sok a hal.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
A szoba megfelelően tágas,tiszta.A személyzet segítőkész udvarias.Az étkezés választékos és minden
igényt kielégít.Amit hiányoltam az öltöző volt amikor elutazás előtt a szoba leadás után a maradtunk
még a wellnesben nem volt zárt zuhanyzók és öltöző.Egyébként minden nagyon rendben van.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Minden nagyon szép volt. Jó közérzetet biztosító szálláshely. Nagyon előnyös, hogy a Várfürdőbe át lehet járni fürödni, pihenni. A vacsoránál a kellemes volt a zene, a hölgy aki énekelt. A Wifi gyenge, ezen javítani kellene.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Meglepően nagy,és tiszta a hotel.A személyzet kedves ,segítőkész.Lényegében mindennel meg voltunk elégedve,egy kivétel:- a tv csatornák választéka kevés.Napközben az ember talál megfelelő programot,de este egy jó film alvás előtt jó lenne,de ezek a csatornák nem biztosítják ezt a lehetőséget.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Évek óta visszatérő vendégekként megvolt az összehasonlítási alapunk, s mint máskor, most sem csalódtunk. A szálloda tiszta, a szobák a kategóriának megfelelően jól felszereltek. A választékos, bővített félpanziós ellátás pedig ízletes, minden korosztály számára kíváló. Az, hogy a szállodából egy folyosón át lehet sétálni a csodálatos gyógyvizű várfürdőbe, megfizethetetlen.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Rendszeresen visszajárunk Gyulára. Most már csak a Hotel Erkelben szállunk meg. A szolgáltatás színvonalával maximálisan elégedettek vagyunk. Megfelelőnek tartjuk az ár-érték arányt is. A szállás, a fürdő kifogástalan. A személyzet is csillagos ötöst érdemel. Természetese a szálloda igyekszik a kiadásait csökkenteni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Alapvető dolgok hiányzoztak,mint pl. fürdőköntös,hajszárító,klíma! Az aquapalotában belépő! Játszóház folyton zárva volt! Gyerekprogramok! Mi nem éreztük jól magunkat! Az árértékaránynak semmi képpen nem felelt meg! Soha többet nem megyünk vissza! Mindenkinek ezeket fogjuk mondani róla! Borzasztó! Első nap jeleztük is a recep ción,de mosolyogva közölték,hogy ez a 3 csillag!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisgyermekekkel töltöttünk el egy kellemes nyaralást az Erkelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szálloda szép és tiszta, viszont egy 2,5 és 5,5 éves gyermekkel csak 1 pótágyat kaptunk, kértünk a kisebb számára is külön ágyat, de azt nem engedélyezték. Így kissé kényelmetlen volt, hogy a kicsi köztünk aludt.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel, parkolással
2018.04.01. - 2019.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és programmal, wellness-részleg használattal
2018.12.28. - 2019.01.02.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2019.09.19.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, programokkal, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.20.
Corso Boutique Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.26.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetéssel, ünnepi programokkal, gépi szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.28.
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2018.10.23.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2019.09.19.
Gyula Panzió
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.19. - 2018.12.23.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3-4 éjszaka 14.038,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, meglepetéssel, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.04.01. - 2019.03.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Karácsony (min. 4 éj)
Karácsony (min. 3 éj)