Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 159 gyulai szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Négy napot töltöttünk a Hotelben,maximális tisztaság,udvarias kiszolgálás,Isteni finom ételek! Minden elérhető volt amit a szállás ajánlatnál leírtak! Gyors ügyintézés! Gyógyvízes medencék szuper volt! A parkban sokat sétáltunk mivel jó idő volt! Én imádom a gőzkabint,itt ki is használtam a lehetőséget! Többször használtam az infra kabint,és a szaunát is!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Sajnos a tv készülék régi modi. XXI századot írunk, ilyen tv készüléket nem szabadna már a hotelekben használni !!! A mini bár ital kínálata 2 db 1,5 liter ásványvíz, ez szörnyű, ilyet sehol mem tapasztaltunk még.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Mivel nyugdíjasok vagyunk, este szerettünk volna tv-t nézni, de a jelenlegi csomagban lévő magyar nyelvű csatornák műsorai számunkra nem érnek semmit.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezés után a bárban elfogyasztott 1 dl bor helyett 0,75 l-t számláztak,amit később vettünk észre. Reklamálásunkra módosították a számlát,csak az emberben felmerül,hogy esetleg hányan nem vették volna észre,mivel a szobára lett terhelve. A szállással és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve,sőt még külön programot is szerveztek,amely fantasztikusan jól sikerült.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Kedves ,szolgálat kész személyzet. Megfelelő tisztaságú és komfortú szobák. Az éttermi kiszolgálás jó, színvonalas , az ételek jó minőségűek ,de csak kontinentális ízesítéssel készültek (kár) .
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Tisztelt Kóti Antal Úr!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak személyzetünk vendégszerető hozzáállásával. Köszönettel vettük szíves javaslatát az ízvilágot illetően, természetesen észrevételét jeleztük séfünk felé.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Nagyon hiányoltam az internethasználat hiányát, illetve a VIFI használat lehetetlenségét. A recepció tájékoztatása alapján "valami probléma van a rendszerrel". Hiányoltam továbbá a kevés TV csatornát, valamint a 4 napra kihelyezett 1 tekercs eü papírt. A Várfürdő tekintetében hiányoltam a medencékről egy áttekintő területi térkép kihelyezését, valamint a Lovarda fürdő részben a takarítás hiányosságait ( poros pókhálós ablakok és zuhanyzó )

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
A hotel Munkácsy szárnyában töltöttünk el 4 napot foltos szőnyegek és ezer éves elavult bútorok között hangos hűtőgép társaságában. A fürdőszobában pille szék szolgáltatta a pipere polcot. Ha nem lett volna szuper a reggeli és különösen a vacsora talán menekülőre fogjuk. A város és a fürdő azonban pótolhatatlan élményt jelentett.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában, kedves személyzet,a szolgáltatás. Minden évben el látogatunk az önökhöz. Már 10 éve.
Most szervezzük a következő foglalásunkat :-)
Üdvözlettel: Demendi Jánosné
Válasz az értékelésre - 2019. október 23.
Kedves Demendi Jánosné!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy ismételten a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömmel tölt el minket, hogy évről évre visszatérő vendégként köszönthetjük Önöket! Bízunk benne, hogy ezután is maximálisan hozzá tudunk járulni az Önök pihenéséhez!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A hotel Dürer szárnya ****-os, ez a szint szerintem csak ***-nak felel meg. Kopott, foltos padlószőnyeg, csótány a fürdőszobában. A szoba kényelmes volt, tiszta, minden nap alapos takarítást végeztek. Az erkélyre célszerű lett volna szúnyoghálót tenni, energiatakarékos lenne, ennek hiányában egész éjjel ment a légkondi, mert a szúnyogok miatt nem lehetett ablakot nyitni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
A szoba kényelmes, tágas, tiszta volt, a szolgáltatások minden tekintettben a leírás szerintieknek megfelelőek voltak. A bejelentkezéskor elnagyoltan mondták el a tudnivalókat, mivel először jártunk ebben a szállodában pár dolgot meg kellet kérdeznünk. Jól eset volna, ha megkérdezik, hogy jártunk -e már itt, és ha nem automatikusan bővebb információt adnak.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2 nap/1 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés ajándékkal, meghitt hangulatú ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, karácsonyi filmvetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Szilveszter Gyulán (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Napi árak