Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Hosszú lenne minden hiányosságot felsorolni. Esetleg néhány hangulat rontó élmény:
Szilveszter napján telt ház, élmény elemből kettő van bekapcsolva. Uszoda mester durván kioktatott mindenkit, ez automata és így jó. A legdrágább ünnep napokon is rajtunk spórolnak, ráadásul agresszív lekezelő stílusban kioktatnak.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Színvonalas ellátás,szép környezet,udvarias személyzet jellemzi az Erkelt. Anikor kinéztem az ablakon a gyulai várat látván rögtön eszembe jutott a "Gyula vitéz,télen nyáron "című film és,hogy a történelem visszainteget. Jókedvű lettem. . Hiába az év utolsó napjait töltöttük e gyönyörű helyen,a gyógyító víz közelségében ragyogott a nap és vidámak voltunk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Az érkezésünk zökkenőmentes,regisztráció rendben történt. A szoba tiszta,de kissé elavult berendezéssel ,tv-vel várt. Az 1 üveg ajándék víz nem volt nagyvonalú. . . Az étteremben és a recepción nagyon udvarias volt a személyzet,a kérésekre,rendelésre figyeltek. A díszítésekre nem fordítottak különösebben figyelmet.

Értékelt: 2018. január 2.
A bejelentkezést követően szembesültünk és döbbentünk meg azon, hogy egy teljesen elhasználódott,szét kopott,rongyos fotel és szék van elhelyezve a 4*-os szállodai szobánkban. Ezt leszámítva az aquapark és a várfürdő remek,az ételek jók,sajnos a recepción sem fogadtak bennünket,túl kedvesen,"na ezek is megérkeztek" kategória.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
a szálloda belülről felújított, szép, kényelmes, személyzet segítőkész, figyelmes, szoba szép,ételek változatosak voltak, szilveszteri buli remek volt :)

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 napot töltöttünk családdal a Hunguest Hotel Erkelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda nagyon szép és tiszta. Az ételek finomak, bőséges a kínálat. Közvetlen átjárás biztosított az Aquapalotába, de ezenkívül is van egy kis Harmónia wellness részlege a szállodának. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda közvetlen szomszédságában van a vár és az Almássy-kastély.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégei vagyunk Gyulán az Erkel Hotel Dürer szárnyában, mert az ár-érték arány megfelel elvárásainknak, a kényelem kifogástalan, a szolgáltatások színvonala pedig kiváló. Kiemelném, hogy kevés olyan hely van Magyarországon, ahol fedett átjárási lehetőség van a várfürdő és az aqvapalota felé.

Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberben pár nap az Erkelben, ahonnan közvetlen az átjárás a várfürdőbe. Valószínű, hogy visszatérünk. Az ételek finomak voltak, a választék megfelelő. Cukorbetegnek sem kellett külön kérni semmit, volt diabetikus reggeli és teljes kiőrlésű pékáru, ami sok helyen sajnos még mindig nincs. Svédasztalos reggeli, vacsora.

Értékelt: 2018. január 2.
A szoba a Dürer szárnyban volt, a méretével, színvonalával, minőségével elégedettek voltunk. Az ételek finomak és sokszínűek voltak, a személyzet pedig segítőkész hozzáállású. Számunkra az volt a fontos, hogy tényleg 4*-os szolgáltatásokat kapjunk, és így is volt. A szilveszteri buli is rendben volt, bár én nem értettem, hogy miért pakolnak el minden ételt 22.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatás és a színvonal teljes egészében megfelelő volt. A személyzet udvarias és segítőkész. Remekül éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom a szállást.
Üdvözlettel: TL

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.12.11. - 2018.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 9.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.142,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Évkezdő akció (min. 2 éj)
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Elizabeth wellness (min. 2 éj)

GyulaX