Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 148 gyulai szállás közül
16. helyezett Dél Alföldön - 515 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Nagyon szép, igényes és kellemes szállás. Kedves és segítőkész személyzet. Az ellátás minősége és színvonala tökéletes. Nagyon kellemes és pihentető négy napot töltöttünk el a párommal. Ajánlani fogjuk barátainknak, ismerőseinknek.

Értékelt: 2018. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt, pedig imádjuk Gyulát. Tavaly is itt üdültünk. Nagy előnye a hotelnek, hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe. Sajnos egy év alatt teljesen lepukkant. A Munkácsi szárny csúnyán lelakott, a függöny nagyon koszos és foltos volt, mennyezet pókhálós, fürdőben a tükör feletti lámpán ujjnyi porcicák, ablakpárkány madárürüléktől koszos.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Megérkezésünk percétől , éreztük a szálloda munkatársainak gondoskodó , odaadó figyelmességét . Az elhelyezés kiválló , Az ételek osztályon felüliek voltak , köszönet a séfeknek , és persze a személyzetnek, akik figyelmesek voltak . Már 4-szer voltam ebben a szállodában , és sohasem csalódtam , mindenkinek csak ajánlani fogom !

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Csodálatos napokat töltöttünk ebben a szállodában. A személyzet kedves, az ellátás fenséges. Minden kívánságunkat teljesítették. A város elbűvölő. Ide biztosan visszatérünk.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Jó válsztás volt a hotel, kihasználtunk minden lehetöséget a rossz idö miatt. Étkezés és kiszolgálás kifogástalan volt. A szoba a munkácsy szárnyon egy picivel korszerübb is lehetett volna,de összességében kiválló kikapcsolódás volt az egész család számára. Köszönjük!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Visszaesett a vacsora minősége,egyhangu,korábban nagyobb választékból lehetett választani,a nyugdíjasok pihenésére több figyelmet kellene fordítani/szobákat úgy kellene osztani/

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
A fürdési lehetőség az egyszerűen fantasztikus volt. A két kis unokám is kimondhatatlanul jól érezte magát a fürdőben. A szállással is meg voltunk elégedve. Egyedül az étkezésessel volt probléma. Amikor a tepsiből elfogyott az étel nem pótolták folyamatosan. (Nem én voltam a vendég hanem a szüleim és a két gyermekem ezért nem lenne valós ha az én nevemet adnám.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Egy hosszú hétvégét (3 éjszakát ) töltöttünk el a Hotel Erkel Munkácsy szárnyában. Családi pihenést terveztünk a párommal és 13 éves kisfiunkkal. Visszatérő vendégek vagyunk, biztosak voltunk benne, hogy mint már oly sokszor, most is jól fogjuk magunkat érezni. A szálloda teljes kikapcsolódást biztosít a család minden tagja számára.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
35 évvel ezelőtt jártam itt először gyermekként a szüleimmel, vágytam vissza mindig is. Most én hoztam el kisgyerekemet, remélem benne is mély és szép nyomokat hagyott mind a szálloda szolgáltatása, hangulata, mind a város vendégszetetete.
Köszönöm

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Nagyon jól éreztük magunkat,az ételek finomak,a szálloda wellnes részlege kicsi de kárpótol mindent a Várfürdő ahová egy fűtött folyosón lehet átmenni. A szoba szép,igényes tiszta. Mindennel elégedettek voltunk. Egy negativumot tudnék mondani,a szálloda wellnes részlegénél üvegasztalok vannak,szerintem semmi keresnivalója egy ilyen helyen ahol minden vizes és csúszik.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel, parkolással
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégeinek plusz szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Sörfesztivál belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.06. - 2018.06.10.
Corvin Hotel
1 éjszaka 10.500,-/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.21.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.26. - 2018.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
5 nap/4 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyerek- és családbarát szolgáltatásokkal, fitneszterem és teniszpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.21. - 2018.08.31.
Gesztenyés Vendégház
8 nap/7 éjszaka 2.142,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.01.02. - 2018.12.24.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Park Hotel Gyula Gyula
Állandó akció (min. 2 éj)
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
4 éjszakás csomag

GyulaX