Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Az ittjartam oldalon olvastam elég csúnyákat erről a szállodáról. Szerencsére ezek rémértékelések voltak. Nagyon jó szálloda az Erkel. A Dürer szárnyban voltunk, a szobák hibátlanok, felújítottak, nagy terasszal, kényelmes ággyal. Egyetlen apró hiba, nem volt szék a szobában az asztal mellett, a fotelt kellett húzogatnom, ha írni akartam.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
A szálloda vellnessz szolgáltatásával kapcsolatban az a problémám,hogy az ott tartózkodás ideje alatt,nem volt szabad időpont a masszásban,ez kellemetlen.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Szeptemberben gondoltuk még egyszer kikapcsolódunk Gyulán a Hungest Hotel Erkel aDürrer szárnyat vállasztottuk erre a célra Nagyon jól vállasztottunk mert minden kényelmet megkaptunk az ételek a tisztaság a személyzet gondoskodásában Átjárás a fürdőbe kényelmessé tette az ottlétünket mivel idős pár vagyunk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Édesanyámat leptem meg ezzel a két éjszakás hétvégével, ezért az volt fontos, hogy ő jól érezze magát. Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, a fürdőbe való átjárás, a vár és a város közelsége nagyon szuper.
Válasz az értékelésre - 2018. november 10.
Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól elégedettek voltak és, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Unokákkal töltöttünk itt el 5 napot augusztus végén. Szobánk a Dürer szárnyban volt. A berendezés bizony nem igen felelt
meg a 4 csillagos minősitésnek. A takaritás talán a teltház végett csak felületes volt. Szerencsére az időjárás szuper volt
és majdnem az egész napot a fürdőben töltöttük. A személyzet kedves, a pincérek udvariasak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Szeptember elején töltöttünk pár napot a szállodába / Dürer szárny/ ami a város legjobb helyén van . Előttünk a vár, mellettünk a fürdő . Könnyen megközelíthető a belváros is,mely este gyönyörű ! Sokat számított a folyosón megközelíthető fürdő . Sajnos ottjártunkkor a hullámfürdős medence nem üzemelt. A wellness részleg tettszett, tovább is nyitva tarthatna !

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27.
Jól éreztem magam. A szállás kifogástalan volt. A dolgozók udvariasak és segítőkészek voltak. A kaják finomak és bőségesek voltak,mindenki talált a számára megfelelőt.

Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a szálloda elfoglalása /14 óra után/ hamarabb megtörtént. Üdvözlő itallal vártak -a szobában kikészítve 2 fő részére l db palackos 1/2 literes szénsavas víz/ lehetett volna + 1 db palackos 1/2 literes szénsavmentes víz! A szemetesünk nem minden nap volt ürítve! A szállodában igénybe vettem 1 db masszást- amivel rendkívül meg voltam elégedve!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Nagyon színvonalas minden csak a szobában az összhangot egy régi szék rontja el,mert a huzata rongyolódik . A fürdőszoba tökéletes.Itthonra is szeretnénk nagyítós fali tükröt.Annyira tetszett minden hogy kicsit sajnálom hogy ez a kis hibát leírtam !

Értékelt: 2018. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugdíjas házaspár, 4 éjszaka 5 nap amit eltöltöttünk szép és rendezett körülmények a városban és általában ahol jártunk mindenhol, tisztaság, volt, a szálláson is az ellátás, és a tisztaság is tökéletes volt, másoknak is tudom ajánlani a nevezetességek közül a Gyulai várban is jártunk ami nagyon rendezett, és tiszta körülmények vannak.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.12.02. - 2018.12.23.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.16-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forró csokival vagy cappuccinoval, wellness-részleg használattal, masszázzsal, 3 éj esetén fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetéssel, ünnepi programokkal, gépi szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.28.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.16-ig
Gyula Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2018.12.23.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, meglepetéssel, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2019.03.31-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Karácsony (min. 4 éj)
Gyógybelépős ajánlat (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX