Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 144 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 501 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában minden zökkenőmentes volt a fogadástól a távozásig! A személyzet udvarias, segítőkész, külön kiemelném a szőke rövidhajú felszolgáló hölgyet (sajnos a keresztnevét se tudom) sok hozzá hasonló kellene a vendéglátásban! Remek volt, hogy vacsoránál volt egy kis háttérzene, bár az énekes hölgy inkább az előadásra koncentrálhatna a telefonja nyomkodása helyett, ez picit visszatetsző annak ellenére, hogy én is ebben a korban élek és használom a technikát.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Gyönyörű szálloda, udvarias, segítőkész személyzet. A város lenyűgöző a sok virágtól, a szállodában remekül érzi magát az ember. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint nem tettük magasra azt a bizonyos lécet. . . Voltunk már ***-os Hunguestben, tudtuk mire számíthatunk, mégiscsak egy franchise rendszer. . . Már a megérkezésünkkor, amint kimondtuk a varázsigét (Munkácsy szárny ***), egyből érződött a stílus, miszerint: "Csóróék beestek, ezek csak 3csillagost kértek Béci, nem kell annyira pedálozni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Nagyon jól éreztük magunkat szuper volt hogy fojoson át lehetet menni a fürdőbe ,
Az ellátás a reggeli és a vacsora is bőséges és nagyon finom volt. Vittünk egy kuskutyát is magunkkal elég borsos ára volt 5000ft/éj ,nagyon drágának gondolom . Egy negatívumot tudok mondani hogy a szobában nem volt klíma , nagyon hiányzott pedig mi még nem is a nagy kánikulában voltunk.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 7.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk.A szálláshely kitűnő,az éttermi szolgáltatás tökéletes.Változatos ételek,udvarias kiszolgálás.Üdv:Vincze János és családja
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 30.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyulán sokszor voltunk már, az Erkelbe először. A Dürer szárnyban foglaltunk szobát, elsősorban az unoka miatt akivel így gond nélkül lehetett igénybe venni az Aqua Palotát. Szimpatikus volt, hogy délben volt leves és főzelék büfé. Tetszetős volt a wellness részleg, bár arra az ember mennyiségre ami a szállodában megszállt, igen csak alul méretezett.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Minden az volt amit lefoglaltunk nem volt csalódás nagyon tiszta volt a szoba az étteremben a választék kimagaslóan jó és finom volt. A parkírozás is és a vendégfogadás is teljesen rendben volt. Talán a 35-40C melegre való tekintettel a szobában egy ventilátor ami nagyon kellett volna ez az ami hiányzott. De két éjszakánál ez sem nagy problémát jelentett.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 30.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Imádom magát a várost a családommal 10 éve járunk vissza most sikerült a párommal is visszmenni. A szüleim dicsérték a szállást igy az általuk adott vélemény alapján foglaltam és hatalmas csalódás ért minket. A Munkácsy szárnyban kaptunk szállást már a recepciós fogadása hagyott kivetnivalót maga után. . . . A szoba pókhálos volt a ágynemű szétszakadva.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
A Hotel Dürer szárnyában szálltunk meg, mely a Munkácsy szárnytól eltérően klimatizált szobákkal van ellátva. Kellemes és kényelmes szállás, minden szolgáltatás épületen belül elérhető, a wellnesstől az élményfürdőig. Az étterem választéka bőséges és a séf kiváló. A személyzet kedves. Egyetlen hátrány a szobában a wifi hiánya, de ez csak a tabletes-okostelefonos gyerekeknél lehet probléma:).
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 29.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Idén már hatodik alkalommal töltöttük a rövid(öt éjszaka) nyaralásunkat Gyulán. Nem minden esetben az Erkel hotelben. Legutóbb még a 2010-es évek elején voltunk ebben a hotelben. Ahhoz képest sokat változott pozitív értelemben a tisztaság, a bútorzat.

Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, fürdőbelépővel, a Dürer szárnyba foglalóknak wellness-részleg használattal
2017.12.23. - 2017.12.29.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.900.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés vacsorával, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.01.02.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.18. - 2017.12.22.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 14.733.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élőzenés-műsoros szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
5 nap/4 éjszaka 2.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 35.133,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és kerékpár használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.19. - 2017.10.22.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
2017.09.01. - 2017.10.27.

Szállodák Gyulán
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Gyula mindig több! (min. 2 éj)
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Szerelem luxus kivitelben (min. 2 éj)

GyulaX