Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 162 gyulai szállás közül
32. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3.
A férjemmel nagyon jó éreztünk magunkat! Kiváló csapatmunka! Ételek nagyon finomak voltak már nem beszélve a süteményekről. Minden este kellemes hangú énekesnő még hangulatosabbá tette az esti vacsorát. Le a kalappal a személyzetek előtt, egész nap a védő felszerelésben dolgoztak. A Hotel vezetőség mindent megtett a vendégek védelemre. További sok sikert!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Az elhelyezésünk jobb volt, mint amit a csomagban foglaltunk, a Munkácsy szárny helyett a Dürer szárnyban kaptuk szobát. Az ételek finomak voltak a személyzet segítőkész volt. A masszázs nagyon jó volt.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
A szállással maximálisan megvagyunk elégedve! A város egyik legszebb pontján helyezkedik el, a közvetlen környezetében a vár, a kastély, a fürdő, egy szuper játszótér. A szoba tágas, tiszta, gyermeknek külön leesésgátlós ággyal felszerelve.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Az étkezés kellemetlen volt kevés volt amit kitálaltak ! Folyamatosan figyelték minden lépésünket ! Nem vagyunk sokat evő emberek , de kevés volt amit adtak! Ezt nagyon rosszul tervezték meg ! Rosszul éreztük magunkat az étteremben !!!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.
Kedves Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották.

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az Erkel-Hotelnek!
Tisztelt Buda Ferenc!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömünkre szolgál, hogy a személyzetünk vendégszerető hozzáállásával maximálisan meg voltak elégedve, valamint, hogy étkezéseink minőségével is elégedettek voltak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Az ételek finomak és változatosak voltak. A welness részlegen a finn szauna előtti "állóviz" elvezetését meg kellene oldani! Összességében elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Talán az előszobában jó lenne egy fogas a kabátnak Ha esős időben érkezne a vendég mag tudna száradni. A fürdőszobában is elférne vagy
két akasztó.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Érkezésünkkor a recepción gyorsan eligazítottak minket. Szép tiszta és világos szobát kaptunk, melyben nagyon kényelmes volt az ágy. Az ételek változatosak és ízletesek. Ott tartózkodásunk alkalmával a fűszeres sült karaj kontakt grillen, töltött hús, vadas, káposztasaláta és ecetes lila hagyma nyerte el legjobban a tetszésünket)
Mindenki nagyon barátságos és segítőkész a szállodában, étteremben és a fürdőben egyaránt.
Kedves Matkó Csabáné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával!

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corvin Hotel
6 nap/5 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Érvényes: 2021.07.13-ig
Agod Apartman
2020.08.15. - 2021.07.13.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence-és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
Érvényes: 2021.07.13-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
4=5 éjszaka Gyulai Várfürdő belépővel

GyulaX