Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 160 gyulai szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18.
Januári pihenės
2020. Január 5. -7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is tettszett. Igazán jól ėreztük magunkat.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 19.
A férjemmel töltöttünk el nagyon kellemes két napot. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a helyet.
Mi tényleg mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Köszönjük Erkel Hotel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
A Várfürdő belső folyosón megközelíthetősége megfizethetetlen! Nagyon szuper a félpanziós ellátás, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. A szálloda rendkívül rugalmas a vendégekkel! Mi már most tervezzük a visszatérést! szuper volt!
Válasz az értékelésre - 2019. december 10.
Kedves Láng Brigitta!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy maximálisan jól érezték magukat nálunk.
Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
szallas tiszta, szemelyzet kedves segitőkész, etterem , vélaszték remek! fürdő területe tiszta nem volt zsúfolt. Sok látmivaló a városban, kis vasút mely vegig vitt, bemutatta Gyula főbb nevezetességeit. Régebben voltunk már itt, de most jó volt látni mennyit fejlődött, szépült a város es persze a szálloda is, nekünk nagyon élvezetes volt ez a három nap!
Kedves Lukács Lászlóné!

Nagy öröm olvasni, hogy ismételten jól érezték magukat nálunk. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Szép hely minden nagyon jó a televízió kivételével,néhány csatorna található csak és a képminőség nagyon rossz volt. Ezt leszámítva kellemes minden,,az ételek finomak, a személyzet kedves. Külön nagyon jó dolog,hogy közvetlen folyosón lehet átmenni a Várfürdőbe a szállodából. A környék nagyon szép szomszédban a Gyulai vár és a Belvárosban is minden megtalálható.
Tisztelt Nagy László!

A régebbi televíziókat természetesen a jövő folyamán cserélni fogjuk, pusztán anyagiak kérdése, hogy mikor tudjuk őket lecserélni.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Minden tökéletes volt , a személyzet kedves figyelmes , a reggeli és esti étkezéseknél a választék több mint bőséges ,egyedül az ágy matraca hagy kívánnivalót maga után /kicsit ki volt feküdve/.
Külön jó volt hogy közvetlen az átjárás a fürdőbe.
Tisztelt Kéri György!

Köszönjük szíves észrevételét a matracot illetően, a jövőben mindenképp cseréljük az elhasználódott darabokat.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani.

Értékelt: 2019. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedvesen fogadtak a recepciónál, előzékenyek, kedvesek voltak.
A reggeli és vacsora változatos,nagyon gusztusos és finom volt.
A pincérek figyelmesek segítőkészek voltak. A szobánk is szép tiszta rendezett volt, csak az zavart engem hogy az egyik ágy nagyon nyikorgott,amint rá ültem.Ez az egy zavaró volt a szállodában.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
negatív:
Ebben a szállodában minket nem vártak. A 712. szoba tele volt léggyel, a nem karbantartott szúnyogháló elcsúszva a kerettől ahová kb. 50 db poloska már belakta magát. Kértünk egy porszívót, és 20 perc alatt összeszívtuk a kéretlen bogarakat, majd a férjem a szúnyoghálót is megjavította. És da-damm indulhat a négy nap pihenés.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Négy napot töltöttünk a Hotelben,maximális tisztaság,udvarias kiszolgálás,Isteni finom ételek! Minden elérhető volt amit a szállás ajánlatnál leírtak! Gyors ügyintézés! Gyógyvízes medencék szuper volt! A parkban sokat sétáltunk mivel jó idő volt! Én imádom a gőzkabint,itt ki is használtam a lehetőséget! Többször használtam az infra kabint,és a szaunát is!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Sajnos a tv készülék régi modi. XXI századot írunk, ilyen tv készüléket nem szabadna már a hotelekben használni !!! A mini bár ital kínálata 2 db 1,5 liter ásványvíz, ez szörnyű, ilyet sehol mem tapasztaltunk még.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, ajándék szerelemlakattal, 1 üveg pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 10.175,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés itallal, egy alkalommal jacuzzi használattal, Várfürdő belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Valentin hétvége (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

GyulaX