Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kényeslmes, tiszta, nyugodt pihenést biztosít, de vannak hiányosságai. Nagyon nagy előnye,hogy a Fürdőkomplexumba egy folyosón keresztül át lehet jutni. Az ételek mennyisége,minősége nagyon jó. Mindkét szárnyban voltunk már pihenni. A Dürer szárnyban biztosítanak fürdőköpenyt is és van légkondicionálás. A Wifi sajnos nagyon gyenge minőségű volt.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda remekül kielégít minden igényt. Pihenés, szórakozás gyermekeknek és idősebbeknek egyaránt. Hihetetlen komfortot nyújt , hogy nem kell elhagyni a szállodát ahhoz, hogy átjussunk a fürdőkomplexumba. Az ellátás kifogástalan. Tiszta rendezett szobák, bőséges és ízletes ételek a szálloda éttermében. A személyzet illedelmes és segítőkész.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két ünnep között jártunk a szállodában. A négy csillagos Dürer szárnyat választottuk. A szoba rendben volt, a besorolásnak megfelelő. Az étkezések egyhangúak, többször előfordult, hogy változtatás nélkül, napokig ugyanaz a főétel volt kitéve. Persze éhesek nem maradtunk. A személyzet unott (tisztelet a néhány kivételnek) nem a problémák megoldására törekednek, nem érdekli őket a vendég.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttem a Dürer szárnyban hivatalos úton. A szoba szerintem alig üti meg a 4*-os szintet. A mérete megfelelő, de a berendezés teljesen átlagos, nem ártana felújítani. A hangulata is inkább komor, a TV csatorna választéka elég szűkös. Ami mostanában jellemző a magyar szállodákra, a takrítás maximum a szemét kivitelében nyilvánul meg.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Erzsébet PLusz program keretében választottuk a Hotel Erkel Dürer szárnyát. Hárman testvérek pályáztunk és nyertünk. Mivel még 2 testvérünk van, őket meghívtuk, hogy együtt tölthessünk el 4 napot. Nagyszerű élmény volt így az egész. Az ellátás szuper volt, a várfürdőbe való átjárás szenzációsan jól megoldott, a városka hangulat télen is lenyűgöző.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek 4 napunk volt az Erkelben. Fő erénye a hotelnek a közvetlen átjárási lehetőség a Várfürdőbe, ami szintén pazar volt. A szoba megfelelő, bár nyomasztóan sötét a bútorok színe és a gyér világítás miatt. A tévé csatornaválasztéka szűkös. Az ágy kényelmes, a fürdőszoba kifogástalan. Az étkezés az időnkénti sorbanállástól eltekintve kellemes volt családi körben.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
A szállás, annak elhelyezkedése, személyzet jó volt. Az ott töltött két éjszaka alatt jól éreztük magunkat feleségemmel. A kifogásolható rész - sajnos mint már más szálláshelyen is tapasztaltuk -, a kondicionáló terem és annak felszereltsége volt.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Másodszorra üdültünk egy baráti társasággal. A környezet, a szállás, az étkezés nagyon jó volt. Igénybe vettünk sok szolgáltatást a fürdőben is, ami igazán remek volt.Karácsony közeledtével a város is ünnepi hangulatba öltözött, jó volt nagy sétákat tenni.Tavasszal újra tervezzük az üdülést.
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Kedves Paulik Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.
Dézsi-Takács Zsuzsanna (Hunguest Hotel Erkel)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Kb. 4-5 éve voltunk itt utoljára, azóta javult a színvonal, különösen a konyha, de még bőven van hova fejlődni, hogy más 4 csillagos szállodákhoz felzárkózzon. A személyzet változó, de a többség segítőkész, kedves. A szálloda fő erőssége, hogy zárt folyosón közvetlen átjárás biztosított a fürdőbe. A fürdővel nagyon meg voltunk elégedve, színvonalas, a fürdő személyzete is segítőkész, udvarias.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. novemberében voltunk a szálloda négycsillagos részében (3 felnőtt, két kisgyerek). A személyzettel, a szoba tisztaságával semmi gond nem volt, a szálloda "hozta" a 4*-os szintet. Az éttermi választék szerintem viszont elég szűkös, bár az ízek rendben voltak. Nem túl szerencsés az ételek kihelyezése - egy helyen kirakva, nem körbejárható pulton - ami állandó sorban
állással járt.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
7 nap/6 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezménykuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 15.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.03.14. - 2019.03.17.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Tökéletes hetes (min. 6 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Kényeztető napok (min. 4 éj)

GyulaX