PHB Miskolc: Várakozással telve - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 142 gyulai szállás közül

Várakozással telve

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Régi tervünk volt barátainkkal Gyulán pihenni. A Munkácsy szárny három csillagos szinvonala megfelelt minőségben a csillagok számának. A TV múzeális darab! :-) Az éttermi kínálat bőséges, de hiányoltuk az ízeket! (Talán a fűszerezéssel volt gond?)Köszönjük Szabó művésznőnek, a vacsora alatt kapott zenei élményét! A szálloda wellness részlege bővítésre szorul!Az akciós árak reálisabbak ár/érték arányban!

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet:
Ár / érték arány: Gyenge
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Gyenge
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni PHB Miskolc felhasználót?    Igen

2016. november 22. - Hunguest Hotel Erkel válasza PHB Miskolc értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. július 22.
Nagyon szép hely. Jó volt kikapcsolodni!! Személyem szerint, nagyon,nagyon jó hely. Majdnem sirva fakadtam, hogy haza kellett jónni!!!

2017. június 20.
A hatnap alatt, olyan kiváló ellátásban volt részünk, hogy 4. nap után a ruháink igencsak szűkösen álltak rajtunk. Az éttermi részben finomabbnál, különleges és bőséges kínálat fogadott bennünket. Köszönjük a személyzetnek a fáradozásukat.

2017. június 19.
Nekünk egy nagy problémánk volt a szállodával, mégpedig az hogy minden éjjel üvöltöző részeg vendégek tették a neylon ágyban alvást még nehezebbé! Szív fájdalom, hogy senki még véletlenül se szólt rájuk a szállodából, hogy ezt talán mégse kéne tenni a többi több száz alvó emberrel!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2018-03-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Mediterrán nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
Érvényes: 2017-06-16 - 2017-08-19