Barbara Nagy: Kellemes kikapcsolódás a Hunguest Hotel Erkel Hotelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 142 gyulai szállás közül

Kellemes kikapcsolódás a Hunguest Hotel Erkel Hotelben

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A páromnak szánt szülinapi meglepetés, összekötve a két napos fürdőzéssel a Gyulai Várfürdőben, valamint szállással és étkezéssel kibővítve a Hunguest Hotel Erkelben csodálatos élményben részesített.
Kizárólag ajánlani tudom, függetlenül attól, hogy családostól érkezik az ember avagy csupán egy romantikus hétvégét szeretne eltölteni a párjával.
Az ételek ízletesek és egyúttal bőségesek is.
A hotel elhelyezkedése már csak hab a tortán, ablakunkból a Gyulai Várfürdő mellett a Gyulai Vár látványát is élvezhettük.
Köszönjük ezt a kellemes hétvégét!

Személyzet:

Szeretnéd követni Barbara Nagy felhasználót?    Igen

2016. december 21. - Hunguest Hotel Erkel válasza Barbara Nagy értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. július 22.
Nagyon szép hely. Jó volt kikapcsolodni!! Személyem szerint, nagyon,nagyon jó hely. Majdnem sirva fakadtam, hogy haza kellett jónni!!!

2017. június 20.
A hatnap alatt, olyan kiváló ellátásban volt részünk, hogy 4. nap után a ruháink igencsak szűkösen álltak rajtunk. Az éttermi részben finomabbnál, különleges és bőséges kínálat fogadott bennünket. Köszönjük a személyzetnek a fáradozásukat.

2017. június 19.
Nekünk egy nagy problémánk volt a szállodával, mégpedig az hogy minden éjjel üvöltöző részeg vendégek tették a neylon ágyban alvást még nehezebbé! Szív fájdalom, hogy senki még véletlenül se szólt rájuk a szállodából, hogy ezt talán mégse kéne tenni a többi több száz alvó emberrel!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2018-03-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Mediterrán nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
Érvényes: 2017-06-16 - 2017-08-19