ZiRuZo: Szuper karácsony - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 142 gyulai szállás közül

Szuper karácsony

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Karácsonyt töltöttünk a hotelben. Nagyon szép a kilátás a szobából( Gyulai várra néző). Tiszta, szép szoba. Mindenki kedves, barátságos.Az ételek nagyon finomak, változatosak. Nagyon jó dolog, hogy a fűrdőbe csak egy folyosón kereszül kell átmenni.Elég egy köntösbe, papucsba menni. A wellness részleget kihasználtuk és nagyon tetszett. Kisgyermekes családnak is ajánlani tudom. :)

Szeretnéd követni ZiRuZo felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. július 22.
Nagyon szép hely. Jó volt kikapcsolodni!! Személyem szerint, nagyon,nagyon jó hely. Majdnem sirva fakadtam, hogy haza kellett jónni!!!

2017. június 20.
A hatnap alatt, olyan kiváló ellátásban volt részünk, hogy 4. nap után a ruháink igencsak szűkösen álltak rajtunk. Az éttermi részben finomabbnál, különleges és bőséges kínálat fogadott bennünket. Köszönjük a személyzetnek a fáradozásukat.

2017. június 19.
Nekünk egy nagy problémánk volt a szállodával, mégpedig az hogy minden éjjel üvöltöző részeg vendégek tették a neylon ágyban alvást még nehezebbé! Szív fájdalom, hogy senki még véletlenül se szólt rájuk a szállodából, hogy ezt talán mégse kéne tenni a többi több száz alvó emberrel!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2018-03-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Mediterrán nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
Érvényes: 2017-06-16 - 2017-08-19