ZiRuZo: Karácsony az Erkel Hotelben. - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 145 gyulai szállás közül

Karácsony az Erkel Hotelben.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Nagyon jó, hogy csak egy folyosón kell átmenni a hotelből a várfürdőbe. Szép kilátás, gyönyörű környezet. Kedves, barátságos kiszolgálás. Az ételek nagyon finomak és bőséges a választék.

Szeretnéd követni ZiRuZo felhasználót?    Igen

2017. január 2. - Hunguest Hotel Erkel válasza ZiRuZo értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2018. január 5.
Hosszú lenne minden hiányosságot felsorolni. Esetleg néhány hangulat rontó élmény: Szilveszter napján telt ház, élmény elemből kettő van bekapcsolva. Uszoda mester durván kioktatott mindenkit, ez automata és így jó. A legdrágább ünnep napokon is rajtunk spórolnak, ráadásul agresszív lekezelő...

2018. január 4.
Színvonalas ellátás,szép környezet,udvarias személyzet jellemzi az Erkelt. Anikor kinéztem az ablakon a gyulai várat látván rögtön eszembe jutott a "Gyula vitéz,télen nyáron "című film és,hogy a történelem visszainteget.Jókedvű lettem. .Hiába az év utolsó napjait töltöttük e gyönyörű helyen,a...

2018. január 3.
Az érkezésünk zökkenőmentes,regisztráció rendben történt.A szoba tiszta,de kissé elavult berendezéssel ,tv-vel várt.Az 1 üveg ajándék víz nem volt nagyvonalú...Az étteremben és a recepción nagyon udvarias volt a személyzet,a kérésekre,rendelésre figyeltek.A díszítésekre nem fordítottak...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvét (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2018-03-29 - 2018-04-02
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2018-03-31
 - Gyulai ízelítő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2017-09-01 - 2018-03-31