Tóth András Sándor: Soha ide mégegyszer Erkel hotel Gyula! - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
7. helyezett a 156 gyulai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Soha ide mégegyszer Erkel hotel Gyula!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Akkor újra,nem volt jó!Már az értékesítés és vételnél is gondok voltak!Elérni a szállót lehetetlen!Az emailon ha kérsz valamit gunyosan kigolyóznak!A szobák koszosak,csótányosak s nem vicc,menj oda meglátod!Az ablakok koszosak,azt mondták van légkondi nem volt,nagyon [moderálva - a szerk.] meleg volt benne Május elsejei hétvégén!A kaja nem a megszokott volt a svédasztalhoz képest,még jó hogy volt néha valami laktató,a pincérek kedvesek,a recepciósbol csak egy volt kedves!Mindenért fizetned kell köntös szauna wellness bady terem,ivovízért stb!Áthelyezni nem lehetett pedig hétvége helyett jó lett volna hétközben is 800 000 forintós munkám bánta,de mondom majd bejön máskor!Gyümölcs leves nem volt az öt nap alatt egyszer sem,de nem is sok gyereket láttam!Nem egy gyerekbarát hotel!A tv ócska ócska müsorokkal,mese nincs,az is hol van adás hol nincs!Koszos függönny ablak s nagy poháló a tv felett! Nagyon [moderálva - szerk.] meleg volt Klima nincs,nem volt pedig azt mondták van!Széf nem volt pedig azt mondták van!Ebédlöbe ellopták a telefonomat!Parkoló is fizetős az automata kapu nem müködött aztán inkább kint parkoltunk,hiába fizettük ki!A telefon meg az emailon való undoritó bánásmódból,mostmár tudunk következtetni!Soha,mégha fizetnének sem!Sajnos más Hungest hotel szálloda jó volt [moderálva - a szerk.] hittük azt,hogy ez is jó!Nem Nem Soha soha!Sajnálom,hogy azt a telefonomat ellopták amivel a csotányt meg a pokhálos koszos szóbáról csinálnék!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !

2019. június 17.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a személyzet segitőkész volt jó volt hogy közvetlen át lehetet menni a strandra a szálloda wellnes része is szupi volt a bárba jo volt a kiszolgálás sz ételek is finomak voltak

2019. június 17.
Szép a szoba azonban a zuhanyzó WC nagyon kicsi. Az étkezés pazar. A medencék, wellness szolgáltatások nagyon jók. A szállodavezetés nagyon figyelmes volt, szülinapos révén egy üveg pezsgőt küldtek a szobába, ez nagyon pozitív. Ami sajnos elégedetlenségre ad okot, hogy nagyon meleg volt 32-35...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-01-05
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-06-25 - 2020-01-05
 - Augusztus 20.   (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20