adatok55: Az értékesítési részleget ingkább elriasztó csoportnak ke... - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 150 gyulai szállás közül

Az értékesítési részleget ingkább elriasztó csoportnak kellene hívni

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Kb. 4-5 éve voltunk itt utoljára, azóta javult a színvonal, különösen a konyha, de még bőven van hova fejlődni, hogy más 4 csillagos szállodákhoz felzárkózzon. A személyzet változó, de a többség segítőkész, kedves. A szálloda fő erőssége, hogy zárt folyosón közvetlen átjárás biztosított a fürdőbe. A fürdővel nagyon meg voltunk elégedve, színvonalas, a fürdő személyzete is segítőkész, udvarias.
Mivel a hotel honlapján még nem lehetett, ezért a szállodában szerettünk volna foglalni 2019. januárra 8-10 napos időszakot (a fürdőbe gyógykezelésre szeretnénk elmenni), de az értékesítési részlegből a T. Enikő nevű hölgy igen udvariatlan, mondhatni goromba, kioktató stílusban beszélt velünk, szinte a kedvünket is elvette a szállodától. Ezt meg is jegyeztük neki, de láthatólag nem érdekelte a véleményünk.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. január 17.
A szálloda kényeslmes, tiszta, nyugodt pihenést biztosít, de vannak hiányosságai. Nagyon nagy előnye,hogy a Fürdőkomplexumba egy folyosón keresztül át lehet jutni. Az ételek mennyisége,minősége nagyon jó. Mindkét szárnyban voltunk már pihenni. A Dürer szárnyban biztosítanak fürdőköpenyt is és van...

2019. január 2.
A szálloda remekül kielégít minden igényt. Pihenés, szórakozás gyermekeknek és idősebbeknek egyaránt. Hihetetlen komfortot nyújt , hogy nem kell elhagyni a szállodát ahhoz, hogy átjussunk a fürdőkomplexumba. Az ellátás kifogástalan. Tiszta rendezett szobák, bőséges és ízletes ételek a szálloda...

2018. december 29.
Két ünnep között jártunk a szállodában. A négy csillagos Dürer szárnyat választottuk. A szoba rendben volt, a besorolásnak megfelelő. Az étkezések egyhangúak, többször előfordult, hogy változtatás nélkül, napokig ugyanaz a főétel volt kitéve. Persze éhesek nem maradtunk. A személyzet unott...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-12-16
 - Húsvét   (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22
 - Március 15.   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 15.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-03-14 - 2019-03-17