Paulik Katalin: Testi-lelki megújulás az Erkel hotelben. - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 150 gyulai szállás közül

Testi-lelki megújulás az Erkel hotelben.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Másodszorra üdültünk egy baráti társasággal. A környezet, a szállás, az étkezés nagyon jó volt. Igénybe vettünk sok szolgáltatást a fürdőben is, ami igazán remek volt.Karácsony közeledtével a város is ünnepi hangulatba öltözött, jó volt nagy sétákat tenni.Tavasszal újra tervezzük az üdülést.

Személyzet:

Szeretnéd követni Paulik Katalin felhasználót?    Igen

2018. december 10. - Hunguest Hotel Erkel válasza Paulik Katalin értékelésére:
Kedves Paulik Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását. Vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

Köszönettel és üdvözlettel,
Dézsi-Takács Zsuzsanna (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. január 17.
A szálloda kényeslmes, tiszta, nyugodt pihenést biztosít, de vannak hiányosságai. Nagyon nagy előnye,hogy a Fürdőkomplexumba egy folyosón keresztül át lehet jutni. Az ételek mennyisége,minősége nagyon jó. Mindkét szárnyban voltunk már pihenni. A Dürer szárnyban biztosítanak fürdőköpenyt is és van...

2019. január 2.
A szálloda remekül kielégít minden igényt. Pihenés, szórakozás gyermekeknek és idősebbeknek egyaránt. Hihetetlen komfortot nyújt , hogy nem kell elhagyni a szállodát ahhoz, hogy átjussunk a fürdőkomplexumba. Az ellátás kifogástalan. Tiszta rendezett szobák, bőséges és ízletes ételek a szálloda...

2018. december 29.
Két ünnep között jártunk a szállodában. A négy csillagos Dürer szárnyat választottuk. A szoba rendben volt, a besorolásnak megfelelő. Az étkezések egyhangúak, többször előfordult, hogy változtatás nélkül, napokig ugyanaz a főétel volt kitéve. Persze éhesek nem maradtunk. A személyzet unott...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-12-16
 - Húsvét   (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22
 - Március 15.   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 15.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-03-14 - 2019-03-17