Tusoriné: Retró szállás a Hunguestben Gyulán. - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 150 gyulai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Retró szállás a Hunguestben Gyulán.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
Retró stilus volt minden,fűrdőszoba és a háló is. Szobában a hűtő zakatolt ami a fésűlkődő asztal alatt a szék helyén volt,régi tv amit nem lehetett az ágyból nézni mível nem lehetett elfordítani az ágy felé a keskeny pulton igy a széken űlve lehetett nézni, még ha fotel lett volna! Az ágy nagyon nyikorgott.Egy fogas nagyon szűkségszerű lenne,főleg télen a kabátoknak,mert ha a válfás szekrénybe tesszük akkor alig fér be mellé ruha! Az ételeknél kicsit fűszerezhetnének bátrabban számomra íztelenek voltak. Egy pozitívum,hogy átjárás van a fűrdőbe,habár az élménybe már nem mível a Munkácsy szárny vendégeinek az sem jár. Nem vagyunk nagy igényűek, sok felé jártunk már ,de ez csalodás volt !

Ennyire tetszett: Gyenge
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Tusoriné felhasználót?    Igen

2019. március 13. - Hunguest Hotel Erkel válasza Tusoriné értékelésére:
Kedves Tusori Zoltánné!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint több pontban sem voltak megelégedve a Munkácsy szárnnyal. Az épület felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ.

Köszönjük szíves észrevételét az ételekkel kapcsolatban, erre a jövőben igyekszünk jobban figyelni.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani. Visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. március 18.
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt...

2019. március 4.
A Hotel szervezettsége nagyon jó, a recepción sem érkezéskor, sem távozáskor nem kellett sokat várni ( pedig csúcsidőben érkeztünk és távoztunk ) az étkezéseknél rendkívül gyorsan és szervezetten dolgoznak a felszolgálók, kár, hogy a svédasztalos étkeztetést a vendégek többsége nem tudja...

2019. február 22.
Kitünően éreztük magunkat. Egy kellemes és tartalmas hetet töltöttünk a férjemmel. Az ellátás kitűnő. A fűrdő egy külön élmény és ami nagyon megnyert bennünket, az a csend, rend és fegyelem. Több éve nagyon sok fürdőhelyen megfordultunk az országban, keresve a legjobbat és úgy érezzük, hogy...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-03-02
 - Augusztus 20.   (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20
 - Karácsony   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27