Szatyi-Sámson: Kellemes szellemi, fizikai, lelki kikapcsolódás volt. - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 151 gyulai szállás közül

Kellemes szellemi, fizikai, lelki kikapcsolódás volt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon udvarias, természetes a személyzet. Minden lehetőség megvan arra, hogy feltöltődjön az ember. Roppant jó megoldás a fürdőbe való átjárás a fedett folyosón át. Sok sikert és kitartást kívánok a közeledő felújításhoz.
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a szálláshelyet.

Szeretnéd követni Szatyi-Sámson felhasználót?    Igen

2019. március 25. - Hunguest Hotel Erkel válasza Szatyi-Sámson értékelésére:
Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. április 16.
Nagyszerű az elhelyezkedése a szállodának! Udvarias, figyelmes a személyzet. Bár egyidőben sokan tartózkodnak a szálláshelyen, mégis otthonosan érezheti magát az ember. A WC tartály elromlott és két kora reggelünket tette kellemetlenné, mert első alkalommal csak tűzoltó munkát végzett a szerelő....

2019. április 8.
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár...

2019. március 29.
Érkezésnél a fogadó személyzet kicsit a fellegekben járt. Előleg számlát kérésre sem nyomtatták ki, jelezvén, hogy látják a rendszerben, minden rendben az utalást megkapták. Nem jelezték, hogy váratlan műszaki hiba miatt az igényelt szolgáltatások kicsiny része nem vehető igénybe. Ezt a liftben...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-03-31
 - Karácsony   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Szilveszter    (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02