antal001: Pár kellemes nap - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 151 gyulai szállás közül

Pár kellemes nap

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
Érkezésnél a fogadó személyzet kicsit a fellegekben járt. Előleg számlát kérésre sem nyomtatták ki, jelezvén, hogy látják a rendszerben, minden rendben az utalást megkapták. Nem jelezték, hogy váratlan műszaki hiba miatt az igényelt szolgáltatások kicsiny része nem vehető igénybe. Ezt a liftben elhelyezett tájékoztatóból tudtuk meg. Az elhelyezés jó, a szoba kényelmes, tiszta, a kilátás és a napfelkelte gyönyörű. Az étterem vezetője kellemes, udvarias úriember, miútán a váltó személyzet jelezte felé a problémát, azonnal rendelkezésre állt, egyértelmüen a kényelmetlen helyzet megoldására törekedett. Probléma megoldodott, intézkedett, elnézést kért a tájékoztatás elmaradásáért. Minden szállodának ily rugalmas, maximálisan hatékony vezetőt kívánok. A szolgáltatások kielégítenek majd minden igényt. Az ételek finomak és változatosak. Máskor is visszatérünk.

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni antal001 felhasználót?    Igen

2019. április 2. - Hunguest Hotel Erkel válasza antal001 értékelésére:
Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését a recepciós Kollégákkal kapcsolataban, ugyanis a vendég értékelésekben szállodánk országos viszonylatban is mindig kiemelten magas eredményeket ér el a személyzet hozzáállását és vendégszeretetét illetően. Persze előfordulhat, hogy az Önök esetében nem ez volt a benyomás, de biztosíthatom, hogy ez nem állandó jelenség.

Nagy örömünkre szolgál, hogy sikerült megoldanunk a felmerült problémát!

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani. Visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

Üdvözlettel,
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. április 16.
Nagyszerű az elhelyezkedése a szállodának! Udvarias, figyelmes a személyzet. Bár egyidőben sokan tartózkodnak a szálláshelyen, mégis otthonosan érezheti magát az ember. A WC tartály elromlott és két kora reggelünket tette kellemetlenné, mert első alkalommal csak tűzoltó munkát végzett a szerelő....

2019. április 8.
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár...

2019. március 18.
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-03-31
 - Karácsony   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Szilveszter    (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02