breznóczki: nagyot esett a színvonala - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 151 gyulai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

nagyot esett a színvonala

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár nagyon koszos 5 éve voltam mint írtam nem megyek többet aki ismerte az nem azt kapja amit megismert a tv csatorna szórakoztatómentes csatornákból áll

Ennyire tetszett: Átlagos
Elhelyezkedés: Gyenge

Szeretnéd követni breznóczki felhasználót?    Igen

2019. április 10. - Hunguest Hotel Erkel válasza breznóczki értékelésére:
Tisztelt Breznóczki József!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!
Egyetértünk abban, hogy a szálloda mindkét szárnyának felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ. Mi nagyon bízunk abban, hogy ez hamarosan megkezdődhet.
Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint nem voltak megelégedve az étkezések minőségével és választékával, erre a jövőben igyekszünk jobban figyelni és több variációval készülni.
Köszönjük építő jellegű kritikáját a csatornaválasztékkal kapcsolatban, szíves észrevételét jeleztük az illetékes kollégák felé.
Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani. Visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. április 16.
Nagyszerű az elhelyezkedése a szállodának! Udvarias, figyelmes a személyzet. Bár egyidőben sokan tartózkodnak a szálláshelyen, mégis otthonosan érezheti magát az ember. A WC tartály elromlott és két kora reggelünket tette kellemetlenné, mert első alkalommal csak tűzoltó munkát végzett a szerelő....

2019. március 29.
Érkezésnél a fogadó személyzet kicsit a fellegekben járt. Előleg számlát kérésre sem nyomtatták ki, jelezvén, hogy látják a rendszerben, minden rendben az utalást megkapták. Nem jelezték, hogy váratlan műszaki hiba miatt az igényelt szolgáltatások kicsiny része nem vehető igénybe. Ezt a liftben...

2019. március 18.
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-03-31
 - Karácsony   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Szilveszter    (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02