A. Valéria: Kellemes kikapcsolódás a Hotel Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 152 gyulai szállás közül

Kellemes kikapcsolódás a Hotel Erkelben

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyszerű az elhelyezkedése a szállodának! Udvarias, figyelmes a személyzet. Bár egyidőben sokan tartózkodnak a szálláshelyen, mégis otthonosan érezheti magát az ember.
A WC tartály elromlott és két kora reggelünket tette kellemetlenné, mert első alkalommal csak tűzoltó munkát végzett a szerelő. Második alkalommal már kicserélte a rossz alkatrészt, kb. 5 perc alatt. Egyébként remek 5 napunk volt a szállodában.

Szeretnéd követni A. Valéria felhasználót?    Igen

2019. április 23. - Hunguest Hotel Erkel válasza A. Valéria értékelésére:
Kedves Alpekné Major Valéria!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek el szállodánkban.
Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. április 21.
Győrből érkeztünk, a hosszú út után hamarosan a Várfürdő gyógymedencéiben pihentük ki magunkat. A vacsorák nagyon bőségesek voltak, nagy választékkal. A személyzet kedves, segítőkész. A reggeli szintén kifogástalanok, húsvétvasárnap nem feledkeztek meg a hagyományos sonkáról, tojásról, tormáról...

2019. április 8.
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár...

2019. március 29.
Érkezésnél a fogadó személyzet kicsit a fellegekben járt. Előleg számlát kérésre sem nyomtatták ki, jelezvén, hogy látják a rendszerben, minden rendben az utalást megkapták. Nem jelezték, hogy váratlan műszaki hiba miatt az igényelt szolgáltatások kicsiny része nem vehető igénybe. Ezt a liftben...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-12-16
 - Pünkösd    (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10
 - Karácsony   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27