Tóth Gábor: Gyula-kétség 1:0 - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
7. helyezett a 158 gyulai szállás közül

Gyula-kétség 1:0

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt.A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben volt.Az étterem nagy, tágas, és az ételek minősége, mennyisége számunkra kifogástalan volt.A várfürdő is nagyon tetszett. Gyula város fejlesztései révén nagyon szép lett a belváros. Egyetlen negatívum a 3 csillagos szoba áz/érték aránya. Egy kicsit lehetne olcsóbb, vagy szolgáltatást kellene hozzácsatolni(pld. köntös, saját wellness használat).

Személyzet:
Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni Tóth Gábor felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet,...

2019. augusztus 24.
Nagyon szép a környezet, nagyokat sétáltunk! A fürdőbe szabad átjárás is nagyon jó a gyógyvíz isteni!!! Étkezés pazar minden mi szem,szájnak kellemes!!! Az ágy is jó de a franciaágy az nem két ágy, ezért nem csillagos 5-ös!!!

2019. augusztus 19.
A Munkácsy szárnyban voltunk, a tisztaság hagyott némi kívánnivalót maga után, de alapjába véve nem volt kritikus. A szobában nagyon meleg volt, (igaz a legmelegebb napokban voltunk ott) az egy kis ventilátor nem volt elegendő a szoba hűtésére! Az étel finom és változatos, a személyzet figyelmes...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-01-05
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-18 - 2020-01-05
 - November 1. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03