Bog65: Még biztosan visszatérünk - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
6. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Még biztosan visszatérünk

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Nem csalódtunk idén sem a szállodában,mindennel meg voltunk elégedve.A reggeli-vacsora bőséges,finom és választékos volt.A személyzet udvarias és segítőkészek voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,pároknak,időseknek,családosoknak egyaránt.

Szeretnéd követni Bog65 felhasználót?    Igen

2019. szeptember 12. - Hunguest Hotel Erkel válasza Bog65 értékelésére:
Tisztelt Végh Tibor!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk . Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet,...

2019. augusztus 24.
Nagyon szép a környezet, nagyokat sétáltunk! A fürdőbe szabad átjárás is nagyon jó a gyógyvíz isteni!!! Étkezés pazar minden mi szem,szájnak kellemes!!! Az ágy is jó de a franciaágy az nem két ágy, ezért nem csillagos 5-ös!!!

2019. augusztus 20.
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt.A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-01-05
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-23 - 2020-01-05
 - November 1.
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03