Jenei57: Szeptemberi, remek pihenés a Hunguest Hotel Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Szeptemberi, remek pihenés a Hunguest Hotel Erkelben

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A Hotel komplexum csodálatos helyen, a gyulai vár szomszédságában fekszik. A szálloda kialakítása, berendezése is pazar. Nagyon tetszett, hogy a hotelből közvetlen átjárási lehetőség volt, a szintén csodálatos Várfürdőbe. A szobánkból kilátás nyílt a Csónakázó-tóra (mely tele volt vadkacsákkal), mögötte a Várral. Mind a személyzet, mind a kisegítő személyzet közvetlen, segítő kész. A félpanziós ellátás (svédasztalos reggeli és vacsora / vagy ebéd) fantasztikus, bőséges és ízletes volt. Az ott 5 nap / 4 éjszakánk felejthetetlen élmény volt.

Szeretnéd követni Jenei57 felhasználót?    Igen

2019. október 4. - Hunguest Hotel Erkel válasza Jenei57 értékelésére:
Tisztelt Jenei Gyula Úr!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni az Önök pihenéséhez. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Nagy szeretettel vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. október 29.
negatív: Ebben a szállodában minket nem vártak. A 712. szoba tele volt léggyel, a nem karbantartott szúnyogháló elcsúszva a kerettől ahová kb. 50 db poloska már belakta magát. Kértünk egy porszívót, és 20 perc alatt összeszívtuk a kéretlen bogarakat, majd a férjem a szúnyoghálót is...

2019. október 28.
Négy napot töltöttünk a Hotelben,maximális tisztaság,udvarias kiszolgálás,Isteni finom ételek!Minden elérhető volt amit a szállás ajánlatnál leírtak!Gyors ügyintézés!Gyógyvízes medencék szuper volt!A parkban sokat sétáltunk mivel jó idő volt!Én imádom a gőzkabint,itt ki is használtam a...

2019. október 23.
Sajnos a tv készülék régi modi. XXI századot írunk, ilyen tv készüléket nem szabadna már a hotelekben használni !!! A mini bár ital kínálata 2 db 1,5 liter ásványvíz, ez szörnyű, ilyet sehol mem tapasztaltunk még.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-09-30
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-16 - 2020-09-30