Gizuska65: Kellemes kikapcsolodás az a Gyulai Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Kellemes kikapcsolodás az a Gyulai Erkelben

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában, kedves személyzet,a szolgáltatás. Minden évben el látogatunk az önökhöz. Már 10 éve.
Most szervezzük a következő foglalásunkat :-)
Üdvözlettel: Demendi Jánosné

Szeretnéd követni Gizuska65 felhasználót?    Igen

2019. október 23. - Hunguest Hotel Erkel válasza Gizuska65 értékelésére:
Kedves Demendi Jánosné!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy ismételten a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömmel tölt el minket, hogy évről évre visszatérő vendégként köszönthetjük Önöket! Bízunk benne, hogy ezután is maximálisan hozzá tudunk járulni az Önök pihenéséhez!

Nagy szeretettel várjuk Önöket Gyulán, a Hunguest Hotel Erkelben!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. október 29.
negatív: Ebben a szállodában minket nem vártak. A 712. szoba tele volt léggyel, a nem karbantartott szúnyogháló elcsúszva a kerettől ahová kb. 50 db poloska már belakta magát. Kértünk egy porszívót, és 20 perc alatt összeszívtuk a kéretlen bogarakat, majd a férjem a szúnyoghálót is...

2019. október 28.
Négy napot töltöttünk a Hotelben,maximális tisztaság,udvarias kiszolgálás,Isteni finom ételek!Minden elérhető volt amit a szállás ajánlatnál leírtak!Gyors ügyintézés!Gyógyvízes medencék szuper volt!A parkban sokat sétáltunk mivel jó idő volt!Én imádom a gőzkabint,itt ki is használtam a...

2019. október 23.
Sajnos a tv készülék régi modi. XXI századot írunk, ilyen tv készüléket nem szabadna már a hotelekben használni !!! A mini bár ital kínálata 2 db 1,5 liter ásványvíz, ez szörnyű, ilyet sehol mem tapasztaltunk még.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-09-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-15 - 2020-09-30