Török Irma: Kiváló - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Kiváló

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Négy napot töltöttünk a Hotelben,maximális tisztaság,udvarias kiszolgálás,Isteni finom ételek!Minden elérhető volt amit a szállás ajánlatnál leírtak!Gyors ügyintézés!Gyógyvízes medencék szuper volt!A parkban sokat sétáltunk mivel jó idő volt!Én imádom a gőzkabint,itt ki is használtam a lehetőséget!Többször használtam az infra kabint,és a szaunát is!

Szeretnéd követni Török Irma felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. október 29.
negatív: Ebben a szállodában minket nem vártak. A 712. szoba tele volt léggyel, a nem karbantartott szúnyogháló elcsúszva a kerettől ahová kb. 50 db poloska már belakta magát. Kértünk egy porszívót, és 20 perc alatt összeszívtuk a kéretlen bogarakat, majd a férjem a szúnyoghálót is...

2019. október 23.
Sajnos a tv készülék régi modi. XXI századot írunk, ilyen tv készüléket nem szabadna már a hotelekben használni !!! A mini bár ital kínálata 2 db 1,5 liter ásványvíz, ez szörnyű, ilyet sehol mem tapasztaltunk még.

2019. október 19.
Mivel nyugdíjasok vagyunk, este szerettünk volna tv-t nézni, de a jelenlegi csomagban lévő magyar nyelvű csatornák műsorai számunkra nem érnek semmit.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-09-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-15 - 2020-09-30