Michael: Indián Nyár - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Indián Nyár

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezés után a bárban elfogyasztott 1 dl bor helyett 0,75 l-t számláztak,amit később vettünk észre.Reklamálásunkra módosították a számlát,csak az emberben felmerül,hogy esetleg hányan nem vették volna észre,mivel a szobára lett terhelve.
A szállással és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve,sőt még külön programot is szerveztek,amely fantasztikusan jól sikerült.
Remélem találkozunk még máskor is.

Középkorú Pár

Szeretnéd követni Michael felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. október 29.
negatív: Ebben a szállodában minket nem vártak. A 712. szoba tele volt léggyel, a nem karbantartott szúnyogháló elcsúszva a kerettől ahová kb. 50 db poloska már belakta magát. Kértünk egy porszívót, és 20 perc alatt összeszívtuk a kéretlen bogarakat, majd a férjem a szúnyoghálót is...

2019. október 28.
Négy napot töltöttünk a Hotelben,maximális tisztaság,udvarias kiszolgálás,Isteni finom ételek!Minden elérhető volt amit a szállás ajánlatnál leírtak!Gyors ügyintézés!Gyógyvízes medencék szuper volt!A parkban sokat sétáltunk mivel jó idő volt!Én imádom a gőzkabint,itt ki is használtam a...

2019. október 23.
Sajnos a tv készülék régi modi. XXI századot írunk, ilyen tv készüléket nem szabadna már a hotelekben használni !!! A mini bár ital kínálata 2 db 1,5 liter ásványvíz, ez szörnyű, ilyet sehol mem tapasztaltunk még.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-09-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-09-30