bognárnéfejesbarbara: Hungest hotel Erkel Gyula részletes értékelése - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hungest hotel Erkel Gyula részletes értékelése

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
negatív:
Ebben a szállodában minket nem vártak.
A 712. szoba tele volt léggyel, a nem karbantartott szúnyogháló elcsúszva a kerettől ahová kb. 50 db poloska már belakta magát. Kértünk egy porszívót, és 20 perc alatt összeszívtuk a kéretlen bogarakat, majd a férjem a szúnyoghálót is megjavította. És da-damm indulhat a négy nap pihenés. Hozzá teszem így véglegesen megszabadultunk a rovaroktól. Az ágynemű alatt is volt néhány döglött légy, de a porszívó mindent megold. A szőnyegen nem láttuk legyet mert a foltoktól már a saját színe sem volt érzékelhető.
A belenézve a szürke nagy rácsos dobozba ami talán egykoron légkondi lehetett nem jutott eszünkbe bekapcsolni (szőrös a portól), még szerencse, hogy nem volt elviselhetetlen meleg, (ja a légkonditól és a szoba mérettől (több légy fér el benne) superior áru a szoba + napi 10e forint)
Az ágy mellet nincs konektor. Éjszakára nem tudom töltőre tenni a telefonom. Este ne akarj híradót nézni, hangyás harminc éves tv, haldokló távirányítóval. A szoba bejárati ajtaja egy lakótelepi wc ajtó, alig működő zárral, javasolnám a tolózár és TUTo lakat alkalmazását hátha a vendég jobban biztonságban érzi magát. :(

pozitív:
a szálloda elhelyezkedése, nem is lakhatsz Gyulán jobb helyen!
A konyha remek! A fürdő megközelítése egyszerű, gyors, kényelmes! A parkolóban van elég hely. Wifi hasít.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. november 26.
A Várfürdő belső folyosón megközelíthetősége megfizethetetlen! Nagyon szuper a félpanziós ellátás, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. A szálloda rendkívül rugalmas a vendégekkel! Mi már most tervezzük a visszatérést! szuper volt!

2019. november 22.
szallas tiszta, szemelyzet kedves segitőkész, etterem , vélaszték remek! fürdő területe tiszta nem volt zsúfolt. Sok látmivaló a városban, kis vasút mely vegig vitt, bemutatta Gyula főbb nevezetességeit. Régebben voltunk már itt, de most jó volt látni mennyit fejlődött, szépült a város es...

2019. november 22.
Szép hely minden nagyon jó a televízió kivételével,néhány csatorna található csak és a képminőség nagyon rossz volt.Ezt leszámítva kellemes minden,,az ételek finomak, a személyzet kedves. Külön nagyon jó dolog,hogy közvetlen folyosón lehet átmenni a Várfürdőbe a szállodából. A környék nagyon szép...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel a Dürer szárnyban! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-09-30
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel a Munkácsy szárnyban! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29