Sulyok Lajosné: Nyugalom sziget. - Hunguest Hotel Erkel Gyula

9. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Nyugalom sziget.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon kedvesen fogadtak a recepciónál, előzékenyek, kedvesek voltak.
A reggeli és vacsora változatos,nagyon gusztusos és finom volt.
A pincérek figyelmesek segítőkészek voltak. A szobánk is szép tiszta rendezett volt, csak az zavart engem hogy az egyik ágy nagyon nyikorgott,amint rá ültem.Ez az egy zavaró volt a szállodában.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Sulyok Lajosné felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. november 26.
A Várfürdő belső folyosón megközelíthetősége megfizethetetlen! Nagyon szuper a félpanziós ellátás, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. A szálloda rendkívül rugalmas a vendégekkel! Mi már most tervezzük a visszatérést! szuper volt!

2019. november 22.
szallas tiszta, szemelyzet kedves segitőkész, etterem , vélaszték remek! fürdő területe tiszta nem volt zsúfolt. Sok látmivaló a városban, kis vasút mely vegig vitt, bemutatta Gyula főbb nevezetességeit. Régebben voltunk már itt, de most jó volt látni mennyit fejlődött, szépült a város es...

2019. november 22.
Szép hely minden nagyon jó a televízió kivételével,néhány csatorna található csak és a képminőség nagyon rossz volt.Ezt leszámítva kellemes minden,,az ételek finomak, a személyzet kedves. Külön nagyon jó dolog,hogy közvetlen folyosón lehet átmenni a Várfürdőbe a szállodából. A környék nagyon szép...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel a Dürer szárnyban! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-09-30
 - 2020 Előfoglalási kedvezménnyel a Munkácsy szárnyban! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-02-29