gyurikeri: Hunguest Hotel Erkel - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 160 gyulai szállás közül

Hunguest Hotel Erkel

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Minden tökéletes volt , a személyzet kedves figyelmes , a reggeli és esti étkezéseknél a választék több mint bőséges ,egyedül az ágy matraca hagy kívánnivalót maga után /kicsit ki volt feküdve/.
Külön jó volt hogy közvetlen az átjárás a fürdőbe.

Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni gyurikeri felhasználót?    Igen

2019. december 4. - Hunguest Hotel Erkel válasza gyurikeri értékelésére:
Tisztelt Kéri György!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Köszönjük szíves észrevételét a matracot illetően, a jövőben mindenképp cseréljük az elhasználódott darabokat.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani. Visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. január 18.
Januári pihenės 2020. Január 5.-7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is...

2019. december 19.
A férjemmel töltöttünk el nagyon kellemes két napot. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a helyet. Mi tényleg mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Köszönjük Erkel Hotel.

2019. november 26.
A Várfürdő belső folyosón megközelíthetősége megfizethetetlen! Nagyon szuper a félpanziós ellátás, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. A szálloda rendkívül rugalmas a vendégekkel! Mi már most tervezzük a visszatérést! szuper volt!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-01-26 - 2021-01-10
 - Március 15.
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-03-12 - 2020-03-15