Péter61: Év kezdés a Hotel Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 160 gyulai szállás közül

Év kezdés a Hotel Erkelben

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Nagyon tetszett a szoba, a felszereltsége, gyenge volt a WIFI, iszonyat nagy tömeg volt, az Aqua palota és a Várfürdő borzasztóan zsúfolt volt, de ez érthető volt a csúcs szezoni időszak miatt.

Személyzet:

Szeretnéd követni Péter61 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. január 18.
Januári pihenės 2020. Január 5.-7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is...

2020. január 11.
Ami nem tetszett: a recepción megérkezésünkkor ügyeletben levő egyén nem tudott kellő elvilágosítással szolgálni.Hiányoltuk, hogy helyi térképet nem tudtak adni, mint később kiderült rendelkeztek ilyennel. A fürdőbe való belépéshez adott órával kapcsolatban sem adtak kellő felvilágosítást, hogyan...

2019. december 19.
A férjemmel töltöttünk el nagyon kellemes két napot. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a helyet. Mi tényleg mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Köszönjük Erkel Hotel.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pálinkafesztivál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020-04-24 - 2020-04-26
 - Sörfesztivál (min. 2 éj)
Érvényes: 2020-06-12 - 2020-06-14
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-12-23