Tlalok: Egyszer jó - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 162 gyulai szállás közül

Egyszer jó

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
Végül a szálloda Munkácsy (3*) szárnyában kaptunk helyet, amely leginkább a 70-es, 80-as évek koszlott retrójára hasonlít. A retró stílus (nagydarab képcsöves TV, keskenyebb ágy, nehéz paplan) kevésbé zavaró, mint az elhasználódottság (piszokfoltos padlószőnyeg és ágytakaró, koszos tapéta). A fűtés nagyon jól működött, de légkondi nincs a szobában, így vélhető, hogy a nyári kánikulában a vendégek megfőnek. Nagy előny viszont, hogy a gyógyfürdőt a szállodából fedett folyosón, fürdőköpenyben meg lehet közelíteni. A WIFI mindenütt szuper jól működik. A büféreggeli és a büfévacsora bőséges, de a választék a szokásos szállodai „egyenkaja”, amiből kiemelkedett az őzpörkölt, a rántotta (igazi tojásból és nem tojásporból) és a kolbászok (ez elvárható Gyulán!). Ez a szállás túl van árazva, s ennek ellenére nem fér az árba a parkolás díja (1500 Ft/nap). Az AquaPalota és a wellnessrészleg használatáért a Munkácsy szárnyban lakóknak külön fizetni kell. Egyszer ki lehet próbálni ezt a szállást is, de azért ennél vannak jobb helyek Magyarországon.

Ennyire tetszett: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Tlalok felhasználót?    Igen

2020. február 19. - Hunguest Hotel Erkel válasza Tlalok értékelésére:
Tisztelt Kozma József!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Sajnáljuk az Önöket ért kellemetlenségek miatt, szállodánk felújítása időszerű lehet, ami sajnos rajtunk kívül álló körülményektől is függ, mi nagyon bízunk benne, hogy hamarosan kezdetét veszi. A felújítással természetesen a klímák felszerelése is megtörténne.

Biztosítom Önöket, hogy ha megtisztelnek minket a jövőben foglalásukkal, a lehető legnagyobb igyekezettel és lehetőségeinkhez mértan látjuk majd Önöket vendégül. Bízom benne hogy, ismételten szállodánkban köszönthetjük Önöket.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.

2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Karácsony
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-01 - 2021-01-10