Zsuzsi és Csaba: Feltöltődés a Hunguest Hotel Erkelben. - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 162 gyulai szállás közül

Feltöltődés a Hunguest Hotel Erkelben.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Érkezésünkkor a recepción gyorsan eligazítottak minket.
Szép tiszta és világos szobát kaptunk, melyben nagyon kényelmes volt az ágy.
Az ételek változatosak és ízletesek. Ott tartózkodásunk alkalmával a fűszeres sült karaj kontakt grillen, töltött hús, vadas, káposztasaláta és ecetes lila hagyma nyerte el legjobban a tetszésünket)
Mindenki nagyon barátságos és segítőkész a szállodában, étteremben és a fürdőben egyaránt.
Az ár azért egy kissé magas. Délben jólesett volna egy kis tányér főzelék, esetleg saláta.
Szeretjük a várost, nézelődéssel, kirándulással, fürdéssel gyorsan és tartalmasan telt az ott töltött idő.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Zsuzsi és Csaba felhasználót?    Igen

2020. március 16. - Hunguest Hotel Erkel válasza Zsuzsi és Csaba értékelésére:
Kedves Matkó Csabáné!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Nagy szeretettel vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.

2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Karácsony
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-01 - 2021-01-10