burda ferenc: Kiváló születésnapot ünnepelhettünk az Erkelben! - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 162 gyulai szállás közül

Kiváló születésnapot ünnepelhettünk az Erkelben!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az Erkel-Hotelnek!

Szeretnéd követni burda ferenc felhasználót?    Igen

2020. március 16. - Hunguest Hotel Erkel válasza burda ferenc értékelésére:
Tisztelt Buda Ferenc!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömünkre szolgál, hogy a személyzetünk vendégszerető hozzáállásával maximálisan meg voltak elégedve, valamint, hogy étkezéseink minőségével is elégedettek voltak.

Bízunk benne, hogy a jövőben is szállodánkban tudjuk Önöket köszönteni.

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.

2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. február 25.
Az ételek finomak és változatosak voltak. A welness részlegen a finn szauna előtti "állóviz" elvezetését meg kellene oldani! Összességében elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-01 - 2021-01-10
 - Napi ár ellátás nélkül (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 30.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10