szkatyx: Fantasztikus napok az Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 162 gyulai szállás közül

Fantasztikus napok az Erkelben

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.

Szeretnéd követni szkatyx felhasználót?    Igen

2020. március 16. - Hunguest Hotel Erkel válasza szkatyx értékelésére:
Kedves Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották.

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Nagy szeretettel vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az...

2020. február 25.
Az ételek finomak és változatosak voltak. A welness részlegen a finn szauna előtti "állóviz" elvezetését meg kellene oldani! Összességében elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-01 - 2021-01-10
 - Napi ár ellátás nélkül (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 30.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10