Erben Attiláné: Drága és hosszú hétvége - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 164 gyulai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Drága és hosszú hétvége

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
A tavalyi évhez képest, az árak az egekbe szöktek, az étteremben hiába próbáltak a COVID járvány miatti intézkedéseket tenni, sem a személyzet egy része, sem a vendégek egy része nem tartotta be az óvintézkedéseket. Az első reggel 6 órakkor tűzriadó miatt le kellett mennünk az épület elé, de a szálloda részéről senki nem tájékoztatta a vendégeket. Azt, hogy visszamehetünk a tűzoltóktól tudtuk meg. Az étterem túlzsúfoltsága miatt nem volt meg a folyamatos takarítás sem, egy pincért tudnék kiemelni, aki nagyon figyelmes volt és segítőkész. Pedig azt hinné az ember, hogy szolgáltatásból élnek. A takarító személyzet kedves és segítőkész.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. szeptember 7.
Munkácsy szárnyban voltunk, igazi retro érzés, ár-érték arányban maximálisan jó volt. Szuper a közvetlen átjárás a Várfürdőbe, nagyon kedves és felkészült a személyzet, maximális a tisztaság.

2020. szeptember 1.
A hely nagyon szép. Rendkívül udvarias volt a személyzet. A szoba tiszta és tágas. Wellness részleg átlagos, hiányzott a meghitt hangulat ( halk zene, illatok). Étkezés nem volt számunkra megfelelő, 4 csillagos szálláshoz kevés választék és az ízek sem kiválóak, összevont volt a 3 csillagos...

2020. szeptember 1.
A szálláshelyen dolgozók hozzáállása, rugalmassága, kedvessége pozitív volt. A vírusidőszakban különösen figyeltek a védekezési szabályok betartására, időbeosztásra, távolságtartásra. Igényes, minőségi kikapcsolódás, kedves személyzettel!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-09-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-09-24 - 2021-09-30