Visszajáró Vendég01: Lepukkant - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
6. helyezett a 164 gyulai szállás közül

Lepukkant

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 30.
Nem először jöttünk a párommal ide a szállóba. Korábbi jó tapasztalatunk alapján választottuk ismét, remélve, hogy ugyanolyan jó lesz, mint tavaly. Sajnos csalódnunk kellett. Már a kapott szoba is sokkal kisebb és sokkal sivárabb volt, mint utoljára. A mosdókagylónál el volt zárva a meleg víz, maximum egy kis langyosat lehetett engedni. A sötétítő függyönyt inkább világosítónak nevezném, mert se vastag nem volt, se sötét. Amint elkezdett világosodni, a szoba úgy megtelt fénnyel, hogy lehetetlen volt tovább aludni. Mi lett volna, ha nyáron jövünk, amikor már kora hajnalban felkel a nap? Persze klíma sem volt, így lehet, hogy nem csak a nagy fény, hanem a meleg is korán felkelti az itt alvót. Esős időkor gondoltuk, hogy kicsit tévézünk. Volt kemény hét vagy nyolc magyar csatorna, persze csak az ingyenesek (MTV1-2, Duna-Duna World, M4 Sport, RTL, TV2), román meg német adó az persze volt bőven. A magyar adók többsége amúgy is élvezhetetlen volt, mert vagy esett szét pixelekre, vagy be sem jött. A nettel is sok baj volt. Délután és este, gondolom, amikor többen használták, nagyon belassult, szakadozott, pedig nem volt tele a szálló. A fiatal kis takarítónő, már reggel (relative) korán szeretett volna takarítani, kopogtatott. Meg kellett kérni, hogy jöjjön másnap ha lehet, hadd aludjunk még egy kicsit. Az ételek finomak voltak (többnyire), de a tavalyihoz képest azért lényegesen szegényebb volt a választék, bár őszintén szólva így is elegendő volt, legfeljebb aki korábban már megtapasztalta, hogy mennyi volt, annak tűnt csak ez fel. Az a szomorú, hogy ezeken a problémákon viszonylag kis beruházással és odafigyeléssel lehetne változtatni és akkor tényleg nagyon jó élmény lenne, lehetne az a néhány napos pihenés, amit ott tud tölteni az ember. Reméljük, hogy a vezetés felismeri ezt és nagyon gyorsan változtatni fog ezeken mindannyiunk érdekében.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. október 26.
Egyik klubtársam, Siklósi Péter volt itt még májusban a szeretteivel. Ők ajánlották nekem, hogy mi is tartsunk itt nyári vakációt, és fedezzük fel Gyula nevezetességeit. Még ilyen üdülési kuponokat is kaptunk tőlük, hogy ne kerüljön sokba a pihenésünk. Így kerültünk hát ide. Szerencsénk, hogy a...

2020. október 24.
Hát bizony a Munkácsy szárny szobáira ráférne egy felújítás. A szőnyeg kopott, foltos. Ezeket a jeleket már nem lehet a napi takarítással korrigálni. Az ajtók nem túl jól záródnak. Egy tisztasági festés sem ártana. Jó pár éve járunk már ide, de nem tapasztaltunk változást. Ami pozitívum, az a...

2020. szeptember 29.
Kiváló, segítőkész, udvarias személyzet, panorámás kilátás az erkélyről, változatos minden igényt kielégítő ételek. de hiányoltuk a vízforralót a szobából.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-10-28
 - Legjobb ár all inclusive ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2007-01-01 - 2020-12-17
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27