a 173 gyulai szállás közül
Apartman
Maja Apartman GyulaMaja Apartman Gyula

Maja Apartman Gyula bemutatkozása

A gyulai Várfürdő kapujában helyezkedik el a Maja Apartman, mely a 2011-ben épült Szent László Apartmanház része. Habár a belváros nyüzsgése csupán pár perces sétával elérhető, az apartman csendes, nyugodt környezetben várja a vendégeket, ideális lehetőséget nyújtva ezzel az ide utazóknak.

A Maja Apartman legnépszerűbb csomagjai

2025.01.07-ig
Agod Apartman Gyula

Maja Apartman Gyula vélemények

Kiváló 2019. július 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó az apartman elhelyezkedése, mindenhez közel van. Kényelmes, jól felszerelt, igényesen kialakított szálláshely. A tulajdonos barátságos, segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. január 9.gyerekekkel járt itt
Kényelmes, tiszta, modern, jól felszerelt szállás. Nagyon kedves, barátságos vendéglátók. Minden elérhető közelségben a szálláshoz.Idősebb szülőkkel és gyerekkel érkeztünk, mindenkinek tetszett, még szeretnénk visszatérni.
Kiváló 2017. július 16.gyerekekkel járt itt
Szomszédok és a szállásadó kedvesek,tisztaság kiváló,minden közel (automata,gyógyszertár,strand,pékség,éttermek,múzeumok,sétáló )van.Jó programok a városban és a közeli településeken.

Ha tehetném már ma visszamennék, mert nem tudtunk mindent megnézni, annyi minden látnivaló van Gyulán és környékén.
Kiváló 2015. december 9.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Vadi új apartman, kiválóan felszerelt, minden van, amire szükség lehet. Közel a belvároshoz, még közelebb a fürdőhöz, rengeteg étterem a környéken. Mi még egészen biztos vissza fogunk menni! ;)
Kiváló 2014. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Négy napot voltunk 2013 augusztusában,kényelmes,minden jóval és szükségessel felszerelt,modern,világos,tágas apartman. Családoknak tökéletes,a gyerekek a galérián jól fognak szórakozni,külön is laknak, de mégis szem előtt vannak :). A fürdőszoba egy ékszerdoboz,a tusolórész tágas,mintás tisztaság mindenfele,parkoló az udvarban,minden közel van,mi nem mozdítottuk az autót míg ott voltunk.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttem itt a családommal,és teljesen meg voltunk elégedve az apartmannal. Minden olyan volt,ahogy a képeken előtte láttuk. Elég tágas,jól felszerelt,tiszta és hangulatos. Talán csak a TV lehetne kicsit nagyobb. Közel van mindenhez,a parkolója pedig zárt és ingyenes. A tulajdonos mindenben segítőkész volt és nagyon kedves!
Maja Apartman Gyula a térképen
5700 GyulaSzent László u. 1
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)