Ervin

Ervin adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.01.14

2013. szeptember 6.a párjával járt itt
Laborvizsgálatokra és kontrollra utaztunk Szegedre és mivel nem lehetett előtte ennem éhgyomorral indultam. Aztán négy óra várakozás a dokinál s mire végeztünk farkas éhesek voltunk. Így esett a választásunk a közeli Gödör étteremre. Megjegyzem nem először voltam már itt,évente legalább egyszer betérünk.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttem itt a családommal,és teljesen meg voltunk elégedve az apartmannal. Minden olyan volt,ahogy a képeken előtte láttuk. Elég tágas,jól felszerelt,tiszta és hangulatos. Talán csak a TV lehetne kicsit nagyobb. Közel van mindenhez,a parkolója pedig zárt és ingyenes. A tulajdonos mindenben segítőkész volt és nagyon kedves!
2013. május 4., csoporttal járt itt
Céges bemutatókra utaztunk a környező falvakba és a cég által itt voltunk elszálásolva egy éjszakára. A személyzet segítőkész és kedves volt. A hotel tiszta,kellemes szinekkel,erkélyes szobánkból szép kilátással a medencékre. Csak reggelit fogyasztottunk,de nem igazán nyerte el a tetszésemet,habár többen meg voltak vele elégedve,nekem mégis kevésnek bizonyult.