A barátságos vendéglátó

Napsugár Panzió GyulaNapsugár Panzió Gyula a térképen

Kiváló 2012. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2013. június 30.
Évekkel ezelőtt jártam először a napsugár fogadóban. Olyan helyet kerestem, ami az út mellett van, így késő este vagy kora reggel érkezve nem kell a városon átmennem. A panzió Gyula bejáratánál van egy autószalon és egy benzinkút mellet, de ezek nem zavaróak. Jó parkolási lehetőséggel. A szobák teljesen tiszták, egyszerűen berendezettek, és egy-két éjszakára teljesen kényelmes. Hosszabb időre ( 1 hétre ) inkább szállodát javaslok. A belvárostól kicsit messzebb van, de egy laza sétával az is elérhető.
A személyzet élén az üzletvezetővel kimondottan barátságos, második alkalommal már mint régi ismerőst köszöntöttek. A foglalás ( legalábbis nekem ) egy telefonnal elintézhető.
Külön kiemelem a konyhát, ahol van menü és étlapos rendelés is, a szakács nénik igazi házias ételeket készítenek, a környéken is jól ismerik és szeretik a helyet. Különleges virág formára faragott répával és retekkel díszítik az ételeket, még nem tudtam megtanulni hogy csinálják, de hogy nagyon ügyesek az biztos.
Nagyon figyelmesek, volt, hogy reggel fél 5-re kértem ébresztést, és mire lementem fizetni, forró, friss kávé várt a recepción. Nagyon jól esett, hogy gondoltak rá.
Rendszeresen itt szállok meg 1-2 éjszakára, ha egyedül vagy párommal a környéken járok.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:

Napsugár Panzió további értékelései

2014.06.30gyerekekkel
Két felnőtt egy hat éves gyermekkel. A fogadtatással semmi gond nem volt, első éjszaka esett az eső, a tetőtéri szoba az ablakon keresztül beázott, a matrac vizes lett, a parkettárán állt a víz reggelre. Második reggel szóltunk a személyzetnek,akik (gondolom a főnök asszony volt az egyik hölgy,...
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel