Mária Magdaléna: Park Hotel egy szép park mellett. - Park Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula értékelése
1. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Park Hotel egy szép park mellett.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Barátnőmmel négy kellemes napot töltöttünk a szállodában. A személyzet udvariasságával, a szálloda és szobánk tisztaságával, a félpanziós ellátással maximálisan elégedettek voltunk.
Talán a légkondicionáló hiánya kellemesebbé tenné a szobák hőmérsékletét.
Szép tiszta, virágos, működő szökőkutakkal, parkokkal gazdag a városuk.

Gratulálunk !

Szeretnéd követni Mária Magdaléna felhasználót?    Igen

2019. november 14. - Park Hotel Gyula válasza Mária Magdaléna értékelésére:
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését!
Szállodánkban vannak légkondicionált és klíma nélküli szobák, melyek a honlapunkon is fel vannak tüntetve. Örülünk, hogy a klíma hiányát leszámítva jól érezték magukat nálunk és szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!
Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula) (Park Hotel Gyula)
Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula
Part utca 15.

2019. november 3.
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló.Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a...

2019. október 30.
Nagyon kedves, barátságos a személyzet és nagyon finoman főznek. Nagy választék volt vacsoránál. Mindennel meg voltunk elégedve, szivesen visszamegyünk legközelebb is.

2019. október 17.
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.

Park Hotel Gyula, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Téli szünet (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-20 - 2020-01-05
 - Hétköznapi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2020-06-12
 - Hétvégi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-29 - 2020-06-12