Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula, Part utca 15.

Park Hotel Gyula Gyula a térképen

Park Hotel Gyula Gyula értékelése:

2. helyezett a 148 gyulai szállás közül
13. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

Park Hotel Gyula Gyula képei

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Többször voltunk már itt, a színvonalat (főleg a konyha) tartják. A matracokat lassan cserélni kellene, nálunk nagyon ki volt feküdve (1. em. ), korábban föntebb laktunk, ott nem volt olyan. Ami meglepett, hogy a szálloda benne van a Nagycsaládos Erzsébet Programban, velünk egy időben érkezett egy teljes emeletnyi vendég, a totyogóstól a kamaszig.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük hozzászólását, értékelését. A matracok minőségét leellenőrizzük. Az Erzsébet programban résztvevőknek külön emelet van biztosítva. Az Ön emeletén nem fogadtunk nagycsaládos vendégeket. Az az időszak, mikor Ön is nálunk járt, egy népszerűbb időszak, így sok volt az egyéni vendégünk is.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Teljesen rendben volt minden.Örülünk hogy megismerhettük ezt a szép várost! Szálloda szép és igényes.A mi igényeinknek teljesen megfelelt! Jó illat volt a szállodában!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves szavakat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
A bakancslistánkon szerepelt Gyula. Örülünk, hogy ezt a szállodát választottuk. Minden nagyon jó volt. A recepción udvariasak, a szobában tisztaság az étteremben kellő minőségű és választékú ételek. Külön előnye a szállodának a nagy és ingyen parkoló ami a többi szállodánál nem mondható el. Egyedüli apróság ( csak, hogy hibát is említsek) a francia ágy elhelyezése a szobában.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy jól telt a nálunk töltött pihenésük. A szobákban különbözőképpen vannak az ágyak elhelyezve. Mivel a franciaágy teljesértékű és nem összetolt, így van olyan szobánk ahol körüljárható és van olyan, ahol falratolt. A kollégák a recepción amennyiben kapacitásunk engedi, szívesen biztosítanak másik szobát vendégeinknek.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Màr harmadik alkalommal voltunk Gyulán, de mindig találunk valami különleges dolgot, amit korábban nem volt időnk felfedezni. Most làttuk az Almásy kastélyt először. A tárlatvezetéssel tett látogatás csodálatos volt. Ezenkívül a a vár és a város hangulata, tisztasága nagyon megnyerő. A hotel tisztasága, kedves fogadtatás, csodálatos idő, feledhezetlenné tette az ott töltött napokat.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban. A szálloda elhelyezkedésével kapcsolatos véleményét szívesen fogadtuk volna kifejtve is. Meglátásunk szerint a városban az egyik legjobb az elhelyezkedésünk, hiszen a városi fürdővel szemben van és közel a látványosságokhoz, mégis természetvédelmi terült szélén.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Nagyon jól éreztük magunkat.Mindennel nagyon elégedettek voltunk.A személyzet nagyon kedves és segitőkész volt! Mi már több alkalommal is voltunk ebben a Hotelben, szivesen járunk vissza.Köszönjük!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves szavakat. Nagy örömünkre szolgál, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Szép helye található a Park Hotel. Kényelmes sétával minden nevezetesség elérhető. A személyzet kiváló, udvarias vendég centrikusak. A szobák kényelmet nyújtó ,tiszták jól felszereltek. A étkezésekhez bőséges többféle ételek, italok, gyümölcsök voltak. Nagyon finom és karakteres ízek. Nagyon elégedettek voltunk az ott eltöltött napok alatt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a pozitív értékelést és a kedves szavakat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ízlésesen berendezett, szép tiszta helyiségek, finom ételek, kedves, segítőkész személyzet jellemezte a hotelt. Máskor is szívesen idelátogatnék! Méltán lehetne példája más,több csillagos hotelnek.
Válasz az értékelésre - 2018. július 25.
Köszönjük értékelését,hozzászólását!Örömünkre szolgált megelégedettségük.Várjuk Önöket ismételten szállodánkba.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Évek óta ott nyaralunk. amíg lehet csak oda megyünk,mindenikek mesélünk,és ajánljuk,hogy bátran kövessenek minket! Köszönjük a munkájukat,sok sikert a továbbiakhoz! A fürdő csodálatos, a város mint mindig tiszta,rendezett,igazi polgári kisváros! Az emberek barátságosak,
szolgálatkészek,sokat tesznek azért,hogy a nyaralók jól érezzék magukat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás jó elhelyezkedésű, az élővíz csatorna partján fekszik, a szoba kicsi, de lakályos, tiszta, csendes volt. A Várfürdő pár perc séta, gyerekkel kihagyhatatlan az AquaPalota, a vár is és az Almásy kastély is rövid sétával elérhető. A vár előtt gyönyörű játszótér van többek között kalózhintával. . . . . . . A 100 éves cukrászda is kb.
Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Örömünkre szolgált ha kellemesen és tartalmasan telt itt tartózkodásuk.Várjuk Önöket ismételten szállodánkba,egy hasonlóan kellemes kikapcsolódás reményében.Értékelését,hozzászólását köszönettel vettük!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A sok vendég ellenére nyugodt, kellemes volt az étkezés a tágas étteremben.A svédasztalos kínálat finom, ízletes ételekből állt.A személyzet kedves, segítőkész. A szobában tisztaság és meleg volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Örömünkre szolgált megelégedettségük.Észrevételeit ,hozzászólását köszönettel vettük.Várjuk Önöket ismételten szállodánkba.

Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
7 nap/6 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezménykuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, ajándék szerelemlakattal, 1 üveg pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.15. - 2019.02.17.

Szállodák Gyulán
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Kényeztető napok (min. 4 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)

GyulaX