Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula, Part utca 15.

Park Hotel Gyula Gyula a térképen

Park Hotel Gyula Gyula értékelése:

1. helyezett a 159 gyulai szállás közül
7. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

Park Hotel Gyula Gyula képei

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló.Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a szálloda mögött. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Nagyon kedves, barátságos a személyzet és nagyon finoman főznek. Nagy választék volt vacsoránál. Mindennel meg voltunk elégedve, szivesen visszamegyünk legközelebb is.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégeink! Köszönjük az értékelést, szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést és a kedves szavakat! A jövőben is szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A franciaágyas szoba nagyon kicsi volt, főleg pótággyal. A két külön ágyas teljesen rendben volt. A hotel tisztasága kiváló. A reggeli kicsit egyhangú volt 5 nap után. A vacsoránál a pincérek nem voltak túl aktívak a felszolgálással, viszont a tányérokat elvitték előlünk, ha kellett, ha nem. Elhelyezkedése nagyon tetszett. Közel volt minden.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt és értékelte Szállodánkat!
Szobáink mérete fel van tüntetve honlapunkon.
Örülünk, hogy összességében jól érezték magukat nálunk és szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Barátnőmmel négy kellemes napot töltöttünk a szállodában. A személyzet udvariasságával, a szálloda és szobánk tisztaságával, a félpanziós ellátással maximálisan elégedettek voltunk. Talán a légkondicionáló hiánya kellemesebbé tenné a szobák hőmérsékletét. Szép tiszta, virágos, működő szökőkutakkal, parkokkal gazdag a városuk. Gratulálunk !
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését!
Szállodánkban vannak légkondicionált és klíma nélküli szobák, melyek a honlapunkon is fel vannak tüntetve. Örülünk, hogy a klíma hiányát leszámítva jól érezték magukat nálunk és szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Ár -érték arányban kevesebbre számitottunk,de kellemesen csalódtunk. Nyugodt kikapcsolódásra alkalmas ! Remek az elhelyezkedése a szállónak. Szinte 15-20 perc alatt gyalog minde nagyobb nevezetesség elérhető. A strand bejárata szinte a kertkapuban. A szobák izlésesek , kulturáltak. Az ételek ízletesek, változatosak. A személyzet segitőkész,kulturált megjelenésü.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat, igyekszünk mindent megtenni azért, hogy Vendégeink remekül érezzék magukat nálunk! Szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
A park hotel kivalo vendegszeretetenek koszonhetoleg fantasztikus hetvegi pihenesben volt reszunk. Mint visszatero vendegek most is a szemelyzet minden ohajunkat teljesitette ,az ellatas magasszinvonalu ,a szobak tisztasaga kivalonak minosithetem. A furdo par lepesnyire van,valamint a varoskozpont setalva kozelnek mondhato.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
2018 december 23-tól 29-ig a szállodában töltöttük a karácsonyt! elhelyezés és az ellátás kiváló. a karácsonyfadiszitést mi csináltuk, ugy mint otthon. az ünnepek alatt forraltbort kaptunk, filmvetitéssel szórakoztattak minket. az ünnepi vacsora meghitt és ünnepélyes volt. Családi légkörben éreztük magunkat! Mindent köszönünk: egy 6 fős kis csapat!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Az elhelyezkedéssel volt problémánk. A hotel nem a fürdővel van szemben, hanem mögötte van, ezért a fürdőtől még közel egy km-et kellett gyalogolnunk, mire odaértünk. Ez nagy csalódás volt. Igaz a szálloda csodálatos, egy kicsit kárpótolt.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését!
Szállodánk a Várfürdő hátsó bejáratától 20 méterre helyezkedik el, amely az év bármely napján nyitva van.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Febuarban szerveztuk ezt a Gyulai kikapcsolodast, hogy megunnepeljuk csaladtagunk szuletesnapjat. A szalloda ar ertek aranyban nagyon jonak tunt. . . es jobb volt mind szamitottuk! Kedves fogadtatas,termesztesseg,korbe-olelo melegseg, tisztasag,jol karbantartott szobak,bizalom gerjeszto kornyezet.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat! Nagyon nagy öröm számunkra, ha Vendégeink otthon érzik magunkat nálunk, amiért mi is próbálunk mindent megtenni. Reméljük felejthetetlen pillanatokat okoztunk és szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Corso Boutique Hotel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Gyula
2 nap/1 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

GyulaX