Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula, Part utca 15.

Park Hotel Gyula Gyula a térképen

Park Hotel Gyula Gyula értékelése:

1. helyezett a 165 gyulai szállás közül
5. helyezett Dél Alföldön - 570 szállás közül

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

Park Hotel Gyula Gyula képei

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 29.
A tavaszi pandémia miatt a húsvéti pihenésünk júliusra tolódott. A szálloda rugalmasan kezelte a foglalások átütemezését, az esetleg feszültebb vendégeket, nem éreztetve, hogy ez nekik is hatalmas érvágás lehetett. Emberileg mindent megtettek értünk vendégekért. A szálloda minden zuga tiszta. Az étkezés szervezése tökéletes, az ételek finomak.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 20.
A személyzet nagyon barátságos és felkészült. A szállás közel van a várfürdőhöz. Fürdőbelépő a szállodában is megvásárolható. (kedvezményesen). Lehetne a szobában szobaszéf vagy zárható szekrény. (Habár van központi széf a recepciónál, de így kényelmesebb lenne.)
Válasz az értékelésre - 2020. október 22.
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését! Örülünk, hogy vendégeink között köszönthettük önöket. Reméljük a jövőben ismét ellátogatnak hozzánk.

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
Nagyon szép, kellemes környezetben, barátságos, szálláshely. A személyzet kedves, segítőkész. A szobánk 2 fő (anya-lánya) számára ideális volt. Általában nem a luxus kategóriát keressük, mert a szálláshellyel kapcsolatban csak annyi elvárásunk van, hogy jó kiinduló pontja legyen a sétáknak, kirándulásoknak, és hogy tiszta, kényelmes legyen.
Válasz az értékelésre - 2020. október 19.
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését! Észrevételét jeleztük az étterem vezetőségének.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 26.
Személyzet 1 recepciós hölgy kivételével(6 nap alatt egy mosoly nem jelent meg az arcán sőt az embernek az az érzése volt megsértődött ha hozzá szóltak) kedvesek voltak. Felszolgálók-takarítók nagyon kedvesek. Szoba berendezéshez a javaslatom a tv-t falra kellene tenni sok helyet foglal az asztalon ha valaki az asztalnál ül már nem nagyon lehet látni.
Válasz az értékelésre - 2020. október 19.
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését! Elnézését kérjük a recepción tapasztalt kellemetlenségek miatt. Szállodánkban találhatóak olyan szobák is, ahol a televízió falra szerelt. Amennyiben a vendégek előre jelzik, úgy biztosítjuk számukra az ilyen típusú szobákat, amennyiben a foglaltság is úgy engedi.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
A szálloda nagyon kedvező helyen van,park mellett,jól megközelíthető,parkolás ingyenes.A szobát kissé kicsinek találtuk....A TV hangja sajnos rossz volt, "erősen torzított, igaz nem állandóan de kellemetlen volt hallgatni.A személyzet ,recepció,étkező, nagyon kedves,segítőkész. Saját medence is van,tiszta.Kerékpár kölcsönzés is lehetséges,ez is jó.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 18.
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését! Szállodánkban karbantartó dolgozik a vendégeink kényelméért. Amennyiben problémát észlelnek, s azt lent a recepción jelzik, kollégáink készséggel állnak rendelkezésükre, és értesítik a szálloda karbantartóját, aki mihamarabb igyekszik orvosolni a problémát.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretettel Üdvözlöm Önöket! Kedves fogadtatásban volt részünk amikor megérkeztünk. Ez a kedvesség egész Önöknél töltött időre érvényes volt. A szoba egyszerű, de megfelelő volt. Az ellátás, az ételek és a kiszolgálás mind nagyon jó volt. Szívesen fogom ajánlani ismerőseimnek és gyermekeimnek. Csodás szép élményekkel gazdagodtunk.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 18.
Kedves vendégünk!
Örömmel olvastuk a kedves sorokat. Nagyon szépen köszönjük, hogy minket választottak kikapcsolódásuk helyszínéül. Reméljük mielőbb újra visszatérnek szállodánkba.

marcsula TOP szállásértékelő
marcsula TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Igaz mi csak 2 éjszakát töltöttünk el ebben a Hotelben, de nagyon kellemes volt! Ragyogó tisztaság fogadott a recepción is kedvesen tájékoztattak mindenről. A reggeli és a vacsora is változatos és finom volt. a felszolgálók figyelmesek kedvesek nem tolakodóak voltak. A kézfertőtlenítő az épületen belül több helyre is ki volt téve és azt figyeltük meg hogy a vendégek többsége használta is.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Összességében tetszett a szállás. Nagyon finom volt az étel. Kedvesek voltak a szállodai alkalmazottak.
Szomorúan tapasztaltaltam a finn-szauna elavultságát a szépen felujitott
szállodához képest. Kicsi és igy nem éreztük jól benne magunkat. Hiányzik a hidegvizes csobbanási lehetőség.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését. Észrevételét továbbítottuk a Vezetőség felé. Várjuk Önöket egy másik alkalommal is szállodánkba!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
A Park Hotel Gyulán :Szép,kényelmes,tiszta szobákkal várt minket.A személyzet kedves és segítőkész .A reggelik és a vacsorák nagyon finomak , választékosak és bőségesek voltak.Nagyon jól éreztük magunkat az ott töltött napok alatt .Bármikor szivesen visszamennénk.Köszönjük a szép ,kellemes élményeket .
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 4.
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését. Mihamarabb várjuk Önöket vissza szállodánkba.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedő volt az ételek minősége és tálalása. A szálloda elhelyezkedése optimális, minden közel van, különösen a fürdő. Szép, rendezett környezetben található (zöld park, patak), ami mindenki számára felüdülést jelenthet. A személyzet is segítőkész volt, bár (egyesek) többet is mosolyoghatnának. Mindent összegezve, nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2020. január 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését. Visszavárjuk Önöket a legközelebbi alkalommal is.
Rettig Judit (Park Hotel Gyula) (Park Hotel Gyula)

Park Hotel Gyula
7 nap/6 éjszaka 8.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezménykuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal, WiFi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.02.05. - 2021.12.29.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Érvényes: 2021.12.22-ig
Mediterrán Apartman
2021.04.01. - 2022.01.25.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.06.

Szállodák Gyulán és környékén
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Korai foglaló ár félpanzióval
Óriási nyári előfoglalási akció (min. 3 éj)
Pihenjen az Arcanum Hotelben (min. 2 éj)

GyulaX