Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula, Part utca 15.

Park Hotel Gyula Gyula a térképen

Park Hotel Gyula Gyula értékelése:

1. helyezett a 162 gyulai szállás közül
2. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

Park Hotel Gyula Gyula képei

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 26.
Személyzet 1 recepciós hölgy kivételével(6 nap alatt egy mosoly nem jelent meg az arcán sőt az embernek az az érzése volt megsértődött ha hozzá szóltak) kedvesek voltak. Felszolgálók-takarítók nagyon kedvesek. Szoba berendezéshez a javaslatom a tv-t falra kellene tenni sok helyet foglal az asztalon ha valaki az asztalnál ül már nem nagyon lehet látni.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
A szálloda nagyon kedvező helyen van,park mellett,jól megközelíthető,parkolás ingyenes.A szobát kissé kicsinek találtuk....A TV hangja sajnos rossz volt, "erősen torzított, igaz nem állandóan de kellemetlen volt hallgatni.A személyzet ,recepció,étkező, nagyon kedves,segítőkész. Saját medence is van,tiszta.Kerékpár kölcsönzés is lehetséges,ez is jó.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 18.
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését! Szállodánkban karbantartó dolgozik a vendégeink kényelméért. Amennyiben problémát észlelnek, s azt lent a recepción jelzik, kollégáink készséggel állnak rendelkezésükre, és értesítik a szálloda karbantartóját, aki mihamarabb igyekszik orvosolni a problémát.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretettel Üdvözlöm Önöket! Kedves fogadtatásban volt részünk amikor megérkeztünk. Ez a kedvesség egész Önöknél töltött időre érvényes volt. A szoba egyszerű, de megfelelő volt. Az ellátás, az ételek és a kiszolgálás mind nagyon jó volt. Szívesen fogom ajánlani ismerőseimnek és gyermekeimnek. Csodás szép élményekkel gazdagodtunk.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 18.
Kedves vendégünk!
Örömmel olvastuk a kedves sorokat. Nagyon szépen köszönjük, hogy minket választottak kikapcsolódásuk helyszínéül. Reméljük mielőbb újra visszatérnek szállodánkba.

marcsula TOP szállásértékelő
marcsula TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Igaz mi csak 2 éjszakát töltöttünk el ebben a Hotelben, de nagyon kellemes volt! Ragyogó tisztaság fogadott a recepción is kedvesen tájékoztattak mindenről. A reggeli és a vacsora is változatos és finom volt. a felszolgálók figyelmesek kedvesek nem tolakodóak voltak. A kézfertőtlenítő az épületen belül több helyre is ki volt téve és azt figyeltük meg hogy a vendégek többsége használta is.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Összességében tetszett a szállás. Nagyon finom volt az étel. Kedvesek voltak a szállodai alkalmazottak.
Szomorúan tapasztaltaltam a finn-szauna elavultságát a szépen felujitott
szállodához képest. Kicsi és igy nem éreztük jól benne magunkat. Hiányzik a hidegvizes csobbanási lehetőség.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését. Észrevételét továbbítottuk a Vezetőség felé. Várjuk Önöket egy másik alkalommal is szállodánkba!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
A Park Hotel Gyulán :Szép,kényelmes,tiszta szobákkal várt minket.A személyzet kedves és segítőkész .A reggelik és a vacsorák nagyon finomak , választékosak és bőségesek voltak.Nagyon jól éreztük magunkat az ott töltött napok alatt .Bármikor szivesen visszamennénk.Köszönjük a szép ,kellemes élményeket .
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 4.
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését. Mihamarabb várjuk Önöket vissza szállodánkba.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedő volt az ételek minősége és tálalása. A szálloda elhelyezkedése optimális, minden közel van, különösen a fürdő. Szép, rendezett környezetben található (zöld park, patak), ami mindenki számára felüdülést jelenthet. A személyzet is segítőkész volt, bár (egyesek) többet is mosolyoghatnának. Mindent összegezve, nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2020. január 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését. Visszavárjuk Önöket a legközelebbi alkalommal is.
Rettig Judit (Park Hotel Gyula) (Park Hotel Gyula)

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló.Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a szálloda mögött. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Nagyon kedves, barátságos a személyzet és nagyon finoman főznek. Nagy választék volt vacsoránál. Mindennel meg voltunk elégedve, szivesen visszamegyünk legközelebb is.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégeink! Köszönjük az értékelést, szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést és a kedves szavakat! A jövőben is szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, főzdelátogatással és pálinkakóstolással, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.06. - 2021.09.29.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.09.29.
Érvényes: 2021.09.29-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Szállás teljes ellátással
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szerelem luxuskivitelben

GyulaX