Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula, Part utca 15.

Park Hotel Gyula Gyula a térképen

Park Hotel Gyula Gyula értékelése:

2. helyezett a 148 gyulai szállás közül
13. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

Park Hotel Gyula Gyula képei

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
A park hotel kivalo vendegszeretetenek koszonhetoleg fantasztikus hetvegi pihenesben volt reszunk. Mint visszatero vendegek most is a szemelyzet minden ohajunkat teljesitette ,az ellatas magasszinvonalu ,a szobak tisztasaga kivalonak minosithetem. A furdo par lepesnyire van,valamint a varoskozpont setalva kozelnek mondhato.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
2018 december 23-tól 29-ig a szállodában töltöttük a karácsonyt! elhelyezés és az ellátás kiváló. a karácsonyfadiszitést mi csináltuk, ugy mint otthon. az ünnepek alatt forraltbort kaptunk, filmvetitéssel szórakoztattak minket. az ünnepi vacsora meghitt és ünnepélyes volt. Családi légkörben éreztük magunkat! Mindent köszönünk: egy 6 fős kis csapat!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Az elhelyezkedéssel volt problémánk. A hotel nem a fürdővel van szemben, hanem mögötte van, ezért a fürdőtől még közel egy km-et kellett gyalogolnunk, mire odaértünk. Ez nagy csalódás volt. Igaz a szálloda csodálatos, egy kicsit kárpótolt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Febuarban szerveztuk ezt a Gyulai kikapcsolodast, hogy megunnepeljuk csaladtagunk szuletesnapjat. A szalloda ar ertek aranyban nagyon jonak tunt. . . es jobb volt mind szamitottuk! Kedves fogadtatas,termesztesseg,korbe-olelo melegseg, tisztasag,jol karbantartott szobak,bizalom gerjeszto kornyezet.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Születésnapi utókarácsonyi hónapfordulós kiruccanást terveztünk párommal és nagyon örülünk hogy ezt a helyet választottuk, mindennel megvoltunk elégedve. Az étel nagyon finom és bőséges, a személyzet kedves figyelmes mosolygós volt, a hotel nagyon szép otthonos, a szoba is nagyon kis barátságos. Nem tudom elégszer hangozatni hogy vissza szeretnék jönni ide.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Többször voltunk már itt, a színvonalat (főleg a konyha) tartják. A matracokat lassan cserélni kellene, nálunk nagyon ki volt feküdve (1. em. ), korábban föntebb laktunk, ott nem volt olyan. Ami meglepett, hogy a szálloda benne van a Nagycsaládos Erzsébet Programban, velünk egy időben érkezett egy teljes emeletnyi vendég, a totyogóstól a kamaszig.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük hozzászólását, értékelését. A matracok minőségét leellenőrizzük. Az Erzsébet programban résztvevőknek külön emelet van biztosítva. Az Ön emeletén nem fogadtunk nagycsaládos vendégeket. Az az időszak, mikor Ön is nálunk járt, egy népszerűbb időszak, így sok volt az egyéni vendégünk is.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Teljesen rendben volt minden.Örülünk hogy megismerhettük ezt a szép várost! Szálloda szép és igényes.A mi igényeinknek teljesen megfelelt! Jó illat volt a szállodában!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves szavakat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
A bakancslistánkon szerepelt Gyula. Örülünk, hogy ezt a szállodát választottuk. Minden nagyon jó volt. A recepción udvariasak, a szobában tisztaság az étteremben kellő minőségű és választékú ételek. Külön előnye a szállodának a nagy és ingyen parkoló ami a többi szállodánál nem mondható el. Egyedüli apróság ( csak, hogy hibát is említsek) a francia ágy elhelyezése a szobában.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy jól telt a nálunk töltött pihenésük. A szobákban különbözőképpen vannak az ágyak elhelyezve. Mivel a franciaágy teljesértékű és nem összetolt, így van olyan szobánk ahol körüljárható és van olyan, ahol falratolt. A kollégák a recepción amennyiben kapacitásunk engedi, szívesen biztosítanak másik szobát vendégeinknek.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Màr harmadik alkalommal voltunk Gyulán, de mindig találunk valami különleges dolgot, amit korábban nem volt időnk felfedezni. Most làttuk az Almásy kastélyt először. A tárlatvezetéssel tett látogatás csodálatos volt. Ezenkívül a a vár és a város hangulata, tisztasága nagyon megnyerő. A hotel tisztasága, kedves fogadtatás, csodálatos idő, feledhezetlenné tette az ott töltött napokat.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban. A szálloda elhelyezkedésével kapcsolatos véleményét szívesen fogadtuk volna kifejtve is. Meglátásunk szerint a városban az egyik legjobb az elhelyezkedésünk, hiszen a városi fürdővel szemben van és közel a látványosságokhoz, mégis természetvédelmi terült szélén.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Nagyon jól éreztük magunkat.Mindennel nagyon elégedettek voltunk.A személyzet nagyon kedves és segitőkész volt! Mi már több alkalommal is voltunk ebben a Hotelben, szivesen járunk vissza.Köszönjük!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves szavakat. Nagy örömünkre szolgál, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban.

Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
7 nap/6 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezménykuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)

GyulaX