Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula, Part utca 15.

Park Hotel Gyula Gyula a térképen

Park Hotel Gyula Gyula értékelése:

2. helyezett a 162 gyulai szállás közül
4. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

Park Hotel Gyula Gyula képei

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Összességében tetszett a szállás. Nagyon finom volt az étel. Kedvesek voltak a szállodai alkalmazottak.
Szomorúan tapasztaltaltam a finn-szauna elavultságát a szépen felujitott
szállodához képest. Kicsi és igy nem éreztük jól benne magunkat. Hiányzik a hidegvizes csobbanási lehetőség.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
A Park Hotel Gyulán :Szép,kényelmes,tiszta szobákkal várt minket.A személyzet kedves és segítőkész .A reggelik és a vacsorák nagyon finomak , választékosak és bőségesek voltak.Nagyon jól éreztük magunkat az ott töltött napok alatt .Bármikor szivesen visszamennénk.Köszönjük a szép ,kellemes élményeket .

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedő volt az ételek minősége és tálalása. A szálloda elhelyezkedése optimális, minden közel van, különösen a fürdő. Szép, rendezett környezetben található (zöld park, patak), ami mindenki számára felüdülést jelenthet. A személyzet is segítőkész volt, bár (egyesek) többet is mosolyoghatnának. Mindent összegezve, nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2020. január 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését. Visszavárjuk Önöket a legközelebbi alkalommal is.
Rettig Judit (Park Hotel Gyula) (Park Hotel Gyula)

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló.Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a szálloda mögött. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Nagyon kedves, barátságos a személyzet és nagyon finoman főznek. Nagy választék volt vacsoránál. Mindennel meg voltunk elégedve, szivesen visszamegyünk legközelebb is.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégeink! Köszönjük az értékelést, szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést és a kedves szavakat! A jövőben is szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A franciaágyas szoba nagyon kicsi volt, főleg pótággyal. A két külön ágyas teljesen rendben volt. A hotel tisztasága kiváló. A reggeli kicsit egyhangú volt 5 nap után. A vacsoránál a pincérek nem voltak túl aktívak a felszolgálással, viszont a tányérokat elvitték előlünk, ha kellett, ha nem. Elhelyezkedése nagyon tetszett. Közel volt minden.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt és értékelte Szállodánkat!
Szobáink mérete fel van tüntetve honlapunkon.
Örülünk, hogy összességében jól érezték magukat nálunk és szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Barátnőmmel négy kellemes napot töltöttünk a szállodában. A személyzet udvariasságával, a szálloda és szobánk tisztaságával, a félpanziós ellátással maximálisan elégedettek voltunk. Talán a légkondicionáló hiánya kellemesebbé tenné a szobák hőmérsékletét. Szép tiszta, virágos, működő szökőkutakkal, parkokkal gazdag a városuk. Gratulálunk !
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését!
Szállodánkban vannak légkondicionált és klíma nélküli szobák, melyek a honlapunkon is fel vannak tüntetve. Örülünk, hogy a klíma hiányát leszámítva jól érezték magukat nálunk és szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Ár -érték arányban kevesebbre számitottunk,de kellemesen csalódtunk. Nyugodt kikapcsolódásra alkalmas ! Remek az elhelyezkedése a szállónak. Szinte 15-20 perc alatt gyalog minde nagyobb nevezetesség elérhető. A strand bejárata szinte a kertkapuban. A szobák izlésesek , kulturáltak. Az ételek ízletesek, változatosak. A személyzet segitőkész,kulturált megjelenésü.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat, igyekszünk mindent megtenni azért, hogy Vendégeink remekül érezzék magukat nálunk! Szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
A park hotel kivalo vendegszeretetenek koszonhetoleg fantasztikus hetvegi pihenesben volt reszunk. Mint visszatero vendegek most is a szemelyzet minden ohajunkat teljesitette ,az ellatas magasszinvonalu ,a szobak tisztasaga kivalonak minosithetem. A furdo par lepesnyire van,valamint a varoskozpont setalva kozelnek mondhato.

Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Park Hotel Gyula
3-4 éjszaka 23.538,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 4.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.08-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.10-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.09.17. - 2020.09.20.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.08-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.12.27.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés ajándékkal, pezsgővel, karácsonyfa díszítéssel és programokkal, filmvetítéssel, kupon kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Gyulán
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Szállás reggelivel
Pálinkafesztivál (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX