Lobik Erzsi: Nyaralás gyerekekkel - Park Hotel Gyula Gyula

1. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Nyaralás gyerekekkel

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A franciaágyas szoba nagyon kicsi volt, főleg pótággyal. A két külön ágyas teljesen rendben volt. A hotel tisztasága kiváló. A reggeli kicsit egyhangú volt 5 nap után. A vacsoránál a pincérek nem voltak túl aktívak a felszolgálással, viszont a tányérokat elvitték előlünk, ha kellett, ha nem.
Elhelyezkedése nagyon tetszett. Közel volt minden. A medence és a szauna viszont mindenért kárpótolt. Gyerekek szerint többet ért, mint az egész várfürdő.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Gyenge
Étkezés:

Szeretnéd követni Lobik Erzsi felhasználót?    Igen

2019. november 14. - Park Hotel Gyula válasza Lobik Erzsi értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt és értékelte Szállodánkat!
Szobáink mérete fel van tüntetve honlapunkon.
Örülünk, hogy összességében jól érezték magukat nálunk és szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is.
Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula) (Park Hotel Gyula)
Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula
Part utca 15.

2019. november 3.
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló.Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a...

2019. október 30.
Nagyon kedves, barátságos a személyzet és nagyon finoman főznek. Nagy választék volt vacsoránál. Mindennel meg voltunk elégedve, szivesen visszamegyünk legközelebb is.

2019. október 17.
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.

Park Hotel Gyula, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Téli szünet (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-20 - 2020-01-05
 - Hétköznapi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2020-06-12
 - Hétvégi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-29 - 2020-06-12