Üzemeltető: Remek Pihenési lehetőség. - Park Hotel Gyula Gyula

1. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Remek Pihenési lehetőség.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló.Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a szálloda mögött. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Szeretnéd követni Üzemeltető felhasználót?    Igen

Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula
Part utca 15.

2019. október 30.
Nagyon kedves, barátságos a személyzet és nagyon finoman főznek. Nagy választék volt vacsoránál. Mindennel meg voltunk elégedve, szivesen visszamegyünk legközelebb is.

2019. október 17.
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.

2019. augusztus 7.
A franciaágyas szoba nagyon kicsi volt, főleg pótággyal. A két külön ágyas teljesen rendben volt. A hotel tisztasága kiváló. A reggeli kicsit egyhangú volt 5 nap után. A vacsoránál a pincérek nem voltak túl aktívak a felszolgálással, viszont a tányérokat elvitték előlünk, ha kellett, ha nem....

Park Hotel Gyula, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Téli szünet (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-20 - 2020-01-05
 - Hétvégi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-29 - 2020-06-12
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-17 - 2019-12-21