Zolkóci: Remek három nap volt. - Park Hotel Gyula Gyula

1. helyezett a 164 gyulai szállás közül

Remek három nap volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Zolkóci felhasználót?    Igen

2019. november 14. - Park Hotel Gyula válasza Zolkóci értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést és a kedves szavakat! A jövőben is szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!
Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula) (Park Hotel Gyula)
Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula
Part utca 15.

2020. szeptember 26.
Személyzet 1 recepciós hölgy kivételével(6 nap alatt egy mosoly nem jelent meg az arcán sőt az embernek az az érzése volt megsértődött ha hozzá szóltak) kedvesek voltak. Felszolgálók-takarítók nagyon kedvesek. Szoba berendezéshez a javaslatom a tv-t falra kellene tenni sok helyet foglal az...

2020. szeptember 7.
A szálloda nagyon kedvező helyen van,park mellett,jól megközelíthető,parkolás ingyenes.A szobát kissé kicsinek találtuk....A TV hangja sajnos rossz volt, "erősen torzított, igaz nem állandóan de kellemetlen volt hallgatni.A személyzet ,recepció,étkező, nagyon kedves,segítőkész. Saját medence is...

2020. augusztus 16.
Szeretettel Üdvözlöm Önöket! Kedves fogadtatásban volt részünk amikor megérkeztünk. Ez a kedvesség egész Önöknél töltött időre érvényes volt. A szoba egyszerű, de megfelelő volt. Az ellátás, az ételek és a kiszolgálás mind nagyon jó volt. Szívesen fogom ajánlani ismerőseimnek és gyermekeimnek....

Park Hotel Gyula, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Hétvégi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-29 - 2020-12-18
 - Október 23. hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 15 perces gépi szem masszázzsal, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-23 - 2020-10-25
 - Hétköznapi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2020-12-18