Zolkóci: Remek három nap volt. - Park Hotel Gyula Gyula

1. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Remek három nap volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A fenti értékelésből látszik, hogy elégedettek voltunk. A szállodától minden könnyen megközelíthető. A hely csendes, nyugodt. A fürödni vágyók és a látnivalókat kedvelők is megtalálják számításukat.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Zolkóci felhasználót?    Igen

2019. november 14. - Park Hotel Gyula válasza Zolkóci értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést és a kedves szavakat! A jövőben is szeretettel várjuk vissza Önöket Szállodánkba!
Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula) (Park Hotel Gyula)
Park Hotel Gyula Gyula
5700 Gyula
Part utca 15.

2019. november 3.
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló.Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a...

2019. október 30.
Nagyon kedves, barátságos a személyzet és nagyon finoman főznek. Nagy választék volt vacsoránál. Mindennel meg voltunk elégedve, szivesen visszamegyünk legközelebb is.

2019. augusztus 7.
A franciaágyas szoba nagyon kicsi volt, főleg pótággyal. A két külön ágyas teljesen rendben volt. A hotel tisztasága kiváló. A reggeli kicsit egyhangú volt 5 nap után. A vacsoránál a pincérek nem voltak túl aktívak a felszolgálással, viszont a tányérokat elvitték előlünk, ha kellett, ha nem....

Park Hotel Gyula, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Téli szünet (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-20 - 2020-01-05
 - Hétköznapi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2020-06-12
 - Hétvégi álom (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-29 - 2020-06-12