Osztálykiránduláshoz

Thermál Motel és Kemping GyulaThermál Motel és Kemping Gyula a térképen

2019. júniusban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2019. június 16.
Csoporttal voltunk, osztálykirándulás. A házigazdák szeretik a vendégeket, a kiszolgálás, ellátás megfelelő volt. A 4 ágyas szobák eléggé puritán berendezésűek, inkább csak "ottaludni" valók, de ottaludni nekünk pont megfeleltek. Melegvíz mindig bőven volt, minden szobához tartozik zuhany, wc.
A szobácskák eléggé közel vannak egymáshoz egy blokkban, a kiülőhely is társas, inkább közösségi, főleg, ha három osztály is egyszerre kirándul és a diákok ramazurit csinálnak, akkor a nyugodt pihenésre vágyók számára nem biztos, hogy ez az ideális hely.
Étkezést is lehet kérni, közel 30 főre bőségesen adtak, jóllakhatott mindenki, egy jobb menzakaja minőséget kaptunk, osztálykiránduláshoz megfelelt. Az étterem eléggé zárt, 30-32 fok meleg volt kint és nem igazán szellőzött a terem, klíma nincs, hát meleg volt bent is. Egy kis büfé rész is van, hűtött italokkal, édesség és kávé kapható.
Nincs nagyon messze sem, a vár 10-15 perc séta. Erdő veszi körül, kellemes helyen van.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel