Kiváló 2026. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2026. június 26.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Csodás 3 éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a gyulai Veronika Apartmanban. A szálláshely minden tekintetben kiváló választásnak bizonyult: a tisztaság kifogástalan volt, az apartman minden igényt kielégített. Külön kiemelnénk a házigazdák kedvességét és segítőkészségét, akik mindent megtettek azért, hogy jól érezzük magunkat. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek, aki Gyulán keres kényelmes és barátságos szállást!
A szállás csendes utcában, de mégis közel a belvároshoz. Jól felszerelt konyha, szép tágas fürdőszoba. Próbáljátok ki a hangulat fényeket, nagyon szuper. Reggel a nap besüt, ezért elég korai az ébresztő. Az ágy puha, de kényelmes. A szoba akadálymentes. Gyula városa gyönyörű, rengeteg program...
Nagyon kedves volt a tulaj.Érkezésünkkor elénk jött autóval,amikor a közelben probléma adódott.Szó nélkül elvitt minket a boltba,ráadásul ő ajánlotta fel.Segítőkészek,rendesek nagyon.A szállás szép,tiszta,rendezett környezetben van.Kellemesen telt ez a közel 3napunk,bár az időjárás nem igazán...