Fősodratú cukrászda

Kiskerekes Cukrászda & Büfé HajdúböszörményKiskerekes Cukrászda & Büfé Hajdúböszörmény a térképen

2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. november 15.
A Kiskerekes cukrászdának van egy testvéregysége is a szomszédban egy büfé, gondolkoztam is, hogy a büfét vagy a cukrászdát válasszam. Végül a cukrászda mellett döntöttem.
Fősodratú sütik sorakoznak a pultban, egy mákos madártejes süteményt kértem 490 forintba került, élvezhető volt.
3,5 pontra tartom, mint ahogy az egész élmény annyi nálam, amit hadd kerekítsünk szokás szerint felfele.
Kiskerekes Cukrászda & Büfé Hajdúböszörmény - EgyébKiskerekes Cukrászda & Büfé Hajdúböszörmény - EgyébKiskerekes Cukrászda & Büfé Hajdúböszörmény - EgyébKiskerekes Cukrászda & Büfé Hajdúböszörmény - EgyébKiskerekes Cukrászda & Büfé Hajdúböszörmény - EgyébKiskerekes Cukrászda & Büfé Hajdúböszörmény - Egyéb

Kiskerekes Cukrászda & Büfé további értékelései

2017.07.18barátokkal
Régen gyakran ettem ott, sőt ha arra járok még most is beugrom, hiába érzem azt , hogy nem kapom meg azt az adagot, amiért fizetek. A hamburgert és a gyrost pitában próbáltam. A hamburger isteni finom, DE csak előre, mutatóba tesznek sajtot, ha szétnyitod , lehet látni, hogy középen és hátul...
Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla
Tavaszi Basic Kamilla