Hajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény

városi Templom közül
Templom
Hajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény
Hajdúböszörmény Kálvin téri református templom HajdúböszörményHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény

Hajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény bemutatkozása

A Kálvin téren található eklektikus stílusú templom Hajdúböszörmény második református temploma. A templomot Röszler Richárd építette, felavatására 1899. november 19-én került sor.

Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény vélemények

2082
Érdekes 2024. január 29.egyedül járt itt
Szóval, a Kálvin téri református templomba úgy kerültem, hogy tévedésből átküldtek ide a Bocskai tériből. De nem baj, mert éppen találkoztam a megfelelő pillanatban a megfelelő emberrel, aki csak arra várt (LOL), hogy bebocsájtson engem. Így aztán egy óra leforgása alatt bebarangoltam két és fél óriási templomot, és nem tudnék ide se mást írni, mint azt, hogy lenyűgöző.
Hajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - Külső képHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - BelsőHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - BelsőHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - BelsőHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - BelsőHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - EgyébHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - EgyébHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - EgyébHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - EgyébHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - EgyébHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - BelsőHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - BelsőHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - BelsőHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - Külső képHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - Külső képHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - Külső képHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - Külső képHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - Külső képHajdúböszörmény Kálvin téri református templom Hajdúböszörmény - Belső