Petőfi Sándor Hajdúdorog

Petőfi Sándor Hajdúdorog
Petőfi Sándor HajdúdorogPetőfi Sándor Hajdúdorog
Petőfi Sándor HajdúdorogPetőfi Sándor Hajdúdorog

Petőfi Sándor Hajdúdorog bemutatkozása

Petőfi Sándor mellszobrát a Petőfi téren találhatjátok. Az alkotás Vitány István keze munkáját dicséri. Először 1948. március 15-én került felavatásra, majd többszöri "vándorlás" után 2023. március 15-én avatták fel ismét az akkor már felújított szobrot a Petőfi téren.

Sóvirág Termál Panzió Hajdúnánás - Napi árak
2024.10.01-ig
Sóvirág Termál Panzió Hajdúnánás
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Petőfi Sándor Hajdúdorog vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Érdekes 2023. december 3.egyedül járt itt
Petőfi Sándor nagy vándor volt. tudjuk, alig találunk olyan helyet, ahol ne lenne valami emléktábla, hogy itt járt Petőfi, pedig milyen rövid élete volt. . . De ez a szobra is vándorolt rendesen, talán követni akarta modelljét. Sokszor avatták, leváltották, raktárba vitték, kertbe tették, Mondjuk, hogy a sok rohangálás közben most elcsíptem egy fix ponton, és állóképet csináltam róla, ez már bizonyíték.
Petőfi Sándor Hajdúdorog - Külső képPetőfi Sándor Hajdúdorog - EgyébPetőfi Sándor Hajdúdorog - EgyébPetőfi Sándor Hajdúdorog - EgyébPetőfi Sándor Hajdúdorog - Külső képPetőfi Sándor Hajdúdorog - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.