Diófa Motel és Csárda Hajdúnánás

Szállások Hajdúnánás városában
Wellness csomagok Hajdúnánás városában

Diófa Motel és Csárda Hajdúnánás vélemények

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Egy éjszakára volt szükségem a szállásra. Már az elején a tulajdonosba botlottam, aki nagyon barátságosan fogadott. A szoba kifogástalanul tiszta, a maga egyszerűségében is barátságos volt. A fürdőszoba is szépen felújított, hibátlan. Különösen a tágas zuhanyzó tetszett. A szobában elhelyezett TV még katódcsöves, ezt nem ártana lecserélni.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Immár harmadik alkalommal töltöttünk el pár napot ebben a családias csárdában , legutóbb július 30-31-én. Már első alkalommal is megfogott a panzió tulajdonosainak a barátsága, vendégszeretete. Második alkalomra emlékezett, hogy milyen extra kívánságunk volt-egy kis zene és tánc-, és ezt is teljesítette. Az ételek nagyon ízletesek, a saját kemencében sült húsokról ódákat lehetne zengeni.

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet,finom ételek. Családias légkör,udvarias kiszolgálás! Nagyon szép,tiszta étterem és panzió. Kerthelyiség,ahol kemence is található! Különleges táj. -és házias ételek fogadnak bennünket! Gyerekeket udvaron játékok fogadják. Teraszon is kellemes elfogyasztani egy italt vagy ételt is. Meghitt,kellemes kikapcsolódás mindenki számára.

Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.591 - 21.703,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúnánásX