kriszapa: Családi pihenés - Hotel Medián Hajdúnánás

Hotel Medián Hajdúnánás értékelése
2. helyezett a 10 hajdúnánási szállás közül

Családi pihenés

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Nagy családdal voltunk ott,figyelmes,barátságos személyzet vett körül minket!Az ételek finomak voltak,a fürdő részleg jó volt!Egy időben lakodalom is volt de nem volt zavaró,sőt nagyon jó és családias hangulattal fogadták a nagy családunkat!A szoba tiszta és szép volt,jól működő klímával!A parkolási lehetőség is tökéletes!Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni kriszapa felhasználót?    Igen

Hotel Medián Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás
Hunyadi u. 13.

2019. november 5.
Pici szoba, gusztustalan matrac, köntöst úgy kell kérni külön, miért nincs élből a szobában? A jakuzzi már eléggé leharcolt, törött hajszárító, (filléres tétel)(?!) rozsdás, kopott törölköző szárító. Egyszerűbb ételek, személyzet, flegma stílus,átlagon aluli.A korlátlan üdítőfogyasztáshoz képest...

2019. november 5.
4 napot töltöttünk a szállodába a szállás kifogástalan, a személyzetet csak a vendégek zavarják egy fiatal vékony fekete pincér kivételével, tarthatna tréninget a többieknek. Az ételek finomak, csak sajnos hidegek voltak.A recepciós elfelejtett tájékoztatni, hogy a köntöst a wellnessnél kapjuk...

2019. szeptember 16.
Nagyon szép tiszta a szállás.A személyzet kifogástalan, nagyon értik a dolgukat , mindent megtesznek a vendégekért.A wellness nagyon jó!Az ellátás ***** ,nagyon-nagyon finomak az ételek , a sütemények. Boldogan megyünk újra ! 2019 .09 .13 - 15 . - i g voltunk Egerből .

Hotel Medián, Hajdúnánás kiemelt csomagajánlatai
 - Medián wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-01 - 2020-12-22
 - Deluxe All Inclusive ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan üdítő fogyasztással, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-25 - 2019-12-20
 - Augusztusi hosszú hétvége (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-20 - 2020-08-23