Hotel Medián Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás, Hunyadi u. 13.

Hotel Medián Hajdúnánás a térképen

Hotel Medián Hajdúnánás értékelése:

2. helyezett a 10 hajdúnánási szállás közül
37. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Hotel Medián Hajdúnánás képei

Hotel Medián Hajdúnánás vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Nagy családdal voltunk ott,figyelmes,barátságos személyzet vett körül minket! Az ételek finomak voltak,a fürdő részleg jó volt! Egy időben lakodalom is volt de nem volt zavaró,sőt nagyon jó és családias hangulattal fogadták a nagy családunkat! A szoba tiszta és szép volt,jól működő klímával! A parkolási lehetőség is tökéletes! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Pici szoba, gusztustalan matrac, köntöst úgy kell kérni külön, miért nincs élből a szobában? A jakuzzi már eléggé leharcolt, törött hajszárító, (filléres tétel)(? ! ) rozsdás, kopott törölköző szárító. Egyszerűbb ételek, személyzet, flegma stílus,átlagon aluli. A korlátlan üdítőfogyasztáshoz képest sehol-semmi, senki nem világosít fel semmiről.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk a szállodába a szállás kifogástalan, a személyzetet csak a vendégek zavarják egy fiatal vékony fekete pincér kivételével, tarthatna tréninget a többieknek. Az ételek finomak, csak sajnos hidegek voltak. A recepciós elfelejtett tájékoztatni, hogy a köntöst a wellnessnél kapjuk meg, hogy a gyógyfürdőbe 20%-os kedvezmény van a szálloda vendégeinek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Nagyon szép tiszta a szállás.A személyzet kifogástalan, nagyon értik a dolgukat , mindent megtesznek a vendégekért.A wellness nagyon jó!Az ellátás ***** ,nagyon-nagyon finomak az ételek , a sütemények. Boldogan megyünk újra ! 2019 .09 .13 - 15 . - i g voltunk Egerből .

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Negatívumot nem tudok mondani,a személyzet rendkívül udvarias, kedves , a tisztaság rendkívüli.A nyári időszakra talán jó lenne egy kinti medence és napozóterasz.Az ételek finomak és változatosak voltak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
3 napot töltöttünk el 4 fős családommal a Hotel Mediánban. Nagyon jó ötlet az összenyitható szoba, nagyobb kényelmet jelentett a két fürdőszoba miatt, mint pl. egy családi szoba. Egyedül a hűtő volt, ami nagyon hiányzott, szerintem ez alapfelszereltség kellene hogy legyen egy szállodai szobában. A wellness szolgáltatás nagyon jó, bár a jacuzzi tele volt vízkődarabokkal, de ez orvosolható probléma.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepción a kiszolgálás és a tájékoztatás kimagasló. Az étkeztetés minden ízlést kielégítő, az étel mennyisége több, mint elég. Az ár-érték arány reális és megfelelő. A wellness részleg kellően nyugodt és elegendő a pihenéshez. A szoba szép, rendezett. Ami negatívum, a törülközők tisztasága. Kissé foltosak és durvák voltak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Várakozásainkat felül múlta, legalább 4 csillagot érdemelne! Egyedül a recepciós kolleginák lehettek volna kevésbé életuntak. Amúgy nagyon szép,tiszta,szállás! Finom ételek kedves pincérek,szuper wellness részleg. Mindenkinek ajánlani tudom.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
Nagyon tetszett a tisztaság, ami nem csak a szállodai szobákat jellemezte, de a wellness részleg minden területére jellemző volt. A medencék, a jacuzzi vize is kifogástalan volt. Az ételek is nagyon finomak voltak, amit kiemelnék a svédasztalos ellátáskor, folyamatos volt a feltöltés, úgy hogy bármikor érkezhetünk az étkezésekre.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Ez a szálloda minden szempontból szerintem minden korosztálynak tökéletes, pihenés, szórakozás...

Fantasztikus emberek dolgoznak itt, mindenki figyelmes, lesik minden gondolatunkat...vissza térünk még :)

Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan üdítő fogyasztással, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Cristian Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Stop Panzió
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 5.690,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Napi ár 2 vagy több főre
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)

HajdúnánásX