Hotel Medián Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás, Hunyadi u. 13.

Hotel Medián Hajdúnánás a térképen

Hotel Medián Hajdúnánás értékelése:

2. helyezett a 10 hajdúnánási szállás közül
38. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Hotel Medián Hajdúnánás képei

Hotel Medián Hajdúnánás vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Mint a fenti értékelésből is látszik, a szálloda jó, másnak is ajánlani fogom.
A hely csendes, nyugodtan lehet pihenni. A szoba és fürdőszoba kényelmes volt, a feltálalt ételek ízletesek.
A fürdőszobából hiányoltam a zuhanyozóban a csúszásgátlót.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
4 éjszakát töltöttünk el férjemmel.all incl.light csomaggal,azaz ingyen volt az üdítő,ásványvíz,15 óra után a kávé.Ebédet is kaptunk,menüset.Volt nap,hogy csak mi voltunk a wellnessben.A szoba nagy,kényelmes,viszont nincs hűtő és a zuhanyzón nincs függöny,sem ajtó,így nagyin vízben állt a csempe.Ezt leszámítva mindennel elégedettek voltunk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Nagy családdal voltunk ott,figyelmes,barátságos személyzet vett körül minket! Az ételek finomak voltak,a fürdő részleg jó volt! Egy időben lakodalom is volt de nem volt zavaró,sőt nagyon jó és családias hangulattal fogadták a nagy családunkat! A szoba tiszta és szép volt,jól működő klímával! A parkolási lehetőség is tökéletes! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Pici szoba, gusztustalan matrac, köntöst úgy kell kérni külön, miért nincs élből a szobában? A jakuzzi már eléggé leharcolt, törött hajszárító, (filléres tétel)(? ! ) rozsdás, kopott törölköző szárító. Egyszerűbb ételek, személyzet, flegma stílus,átlagon aluli. A korlátlan üdítőfogyasztáshoz képest sehol-semmi, senki nem világosít fel semmiről.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk a szállodába a szállás kifogástalan, a személyzetet csak a vendégek zavarják egy fiatal vékony fekete pincér kivételével, tarthatna tréninget a többieknek. Az ételek finomak, csak sajnos hidegek voltak. A recepciós elfelejtett tájékoztatni, hogy a köntöst a wellnessnél kapjuk meg, hogy a gyógyfürdőbe 20%-os kedvezmény van a szálloda vendégeinek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Nagyon szép tiszta a szállás.A személyzet kifogástalan, nagyon értik a dolgukat , mindent megtesznek a vendégekért.A wellness nagyon jó!Az ellátás ***** ,nagyon-nagyon finomak az ételek , a sütemények. Boldogan megyünk újra ! 2019 .09 .13 - 15 . - i g voltunk Egerből .

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Negatívumot nem tudok mondani,a személyzet rendkívül udvarias, kedves , a tisztaság rendkívüli.A nyári időszakra talán jó lenne egy kinti medence és napozóterasz.Az ételek finomak és változatosak voltak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
3 napot töltöttünk el 4 fős családommal a Hotel Mediánban. Nagyon jó ötlet az összenyitható szoba, nagyobb kényelmet jelentett a két fürdőszoba miatt, mint pl. egy családi szoba. Egyedül a hűtő volt, ami nagyon hiányzott, szerintem ez alapfelszereltség kellene hogy legyen egy szállodai szobában. A wellness szolgáltatás nagyon jó, bár a jacuzzi tele volt vízkődarabokkal, de ez orvosolható probléma.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepción a kiszolgálás és a tájékoztatás kimagasló. Az étkeztetés minden ízlést kielégítő, az étel mennyisége több, mint elég. Az ár-érték arány reális és megfelelő. A wellness részleg kellően nyugodt és elegendő a pihenéshez. A szoba szép, rendezett. Ami negatívum, a törülközők tisztasága. Kissé foltosak és durvák voltak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Várakozásainkat felül múlta, legalább 4 csillagot érdemelne! Egyedül a recepciós kolleginák lehettek volna kevésbé életuntak. Amúgy nagyon szép,tiszta,szállás! Finom ételek kedves pincérek,szuper wellness részleg. Mindenkinek ajánlani tudom.

Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
Hunguest Hotel Béke
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi horgászjeggyel, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
2020.06.12. - 2020.08.30.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.12. - 2020.12.31.
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Sárga Muskátli Apartman
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 23.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúnánásX