Hotel Medián Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás, Hunyadi u. 13.

Hotel Medián Hajdúnánás a térképen

Hotel Medián Hajdúnánás értékelése:

3. helyezett a 11 hajdúnánási szállás közül
81. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Medián Hajdúnánás képei

Hotel Medián Hajdúnánás vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Két gyerekkel töltöttünk két éjszakát a hotelben, a pótágyakon is kényelmesen elfértek a gyerekek, a szoba tiszta volt és kényelmes, légkondicionált. Wellness részleg kiváló, ételek bőségesek, finomak, személyzet nagyon kedves és segítőkész... Szeretnénk még visszatérni máskor is.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Mint a fenti értékelésből is látszik, a szálloda jó, másnak is ajánlani fogom.
A hely csendes, nyugodtan lehet pihenni. A szoba és fürdőszoba kényelmes volt, a feltálalt ételek ízletesek.
A fürdőszobából hiányoltam a zuhanyozóban a csúszásgátlót.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
4 éjszakát töltöttünk el férjemmel.all incl.light csomaggal,azaz ingyen volt az üdítő,ásványvíz,15 óra után a kávé.Ebédet is kaptunk,menüset.Volt nap,hogy csak mi voltunk a wellnessben.A szoba nagy,kényelmes,viszont nincs hűtő és a zuhanyzón nincs függöny,sem ajtó,így nagyin vízben állt a csempe.Ezt leszámítva mindennel elégedettek voltunk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Nagy családdal voltunk ott,figyelmes,barátságos személyzet vett körül minket! Az ételek finomak voltak,a fürdő részleg jó volt! Egy időben lakodalom is volt de nem volt zavaró,sőt nagyon jó és családias hangulattal fogadták a nagy családunkat! A szoba tiszta és szép volt,jól működő klímával! A parkolási lehetőség is tökéletes! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Pici szoba, gusztustalan matrac, köntöst úgy kell kérni külön, miért nincs élből a szobában? A jakuzzi már eléggé leharcolt, törött hajszárító, (filléres tétel)(? ! ) rozsdás, kopott törölköző szárító. Egyszerűbb ételek, személyzet, flegma stílus,átlagon aluli. A korlátlan üdítőfogyasztáshoz képest sehol-semmi, senki nem világosít fel semmiről.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk a szállodába a szállás kifogástalan, a személyzetet csak a vendégek zavarják egy fiatal vékony fekete pincér kivételével, tarthatna tréninget a többieknek. Az ételek finomak, csak sajnos hidegek voltak. A recepciós elfelejtett tájékoztatni, hogy a köntöst a wellnessnél kapjuk meg, hogy a gyógyfürdőbe 20%-os kedvezmény van a szálloda vendégeinek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Nagyon szép tiszta a szállás.A személyzet kifogástalan, nagyon értik a dolgukat , mindent megtesznek a vendégekért.A wellness nagyon jó!Az ellátás ***** ,nagyon-nagyon finomak az ételek , a sütemények. Boldogan megyünk újra ! 2019 .09 .13 - 15 . - i g voltunk Egerből .

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Negatívumot nem tudok mondani,a személyzet rendkívül udvarias, kedves , a tisztaság rendkívüli.A nyári időszakra talán jó lenne egy kinti medence és napozóterasz.Az ételek finomak és változatosak voltak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
3 napot töltöttünk el 4 fős családommal a Hotel Mediánban. Nagyon jó ötlet az összenyitható szoba, nagyobb kényelmet jelentett a két fürdőszoba miatt, mint pl. egy családi szoba. Egyedül a hűtő volt, ami nagyon hiányzott, szerintem ez alapfelszereltség kellene hogy legyen egy szállodai szobában. A wellness szolgáltatás nagyon jó, bár a jacuzzi tele volt vízkődarabokkal, de ez orvosolható probléma.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepción a kiszolgálás és a tájékoztatás kimagasló. Az étkeztetés minden ízlést kielégítő, az étel mennyisége több, mint elég. Az ár-érték arány reális és megfelelő. A wellness részleg kellően nyugodt és elegendő a pihenéshez. A szoba szép, rendezett. Ami negatívum, a törülközők tisztasága. Kissé foltosak és durvák voltak.

Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hajdúnánás
3-4 éjszaka 24.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sztárvendéggel, fürdőbelépővel, élőzenés magyaros és disznótoros vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Termál Panzió
Cristian Apartman
Mary Apartman
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.28. - 2021.01.03.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness sziget és kültéri jakuzzi használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással, all inclusive italfogyasztással
Érvényes: 2021.03.14-ig
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.691 - 21.909,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2020.12.11. - 2021.12.20.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 56.787,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Villa Toscana
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

HajdúnánásX