Remek hétvége a Termál Panzióban

Termál Panzió Hajdúnánás

Kiváló 2018. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 23.
A Panzió nagyon családias, a tulajdonos és a személyzet nagyon közvetlen, segítőkész és rugalmas. A családi szoba tágas, kényelmes, szépen berendezett és felszerelt.
A környéken többféle kikapcsolódási lehetőség is van. Családi pihenésre, aktív kikapcsolódásra tökéletes.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Termál Panzió további értékelései

2020.08.24gyerekekkel
Kiváló
A házi néni nagyon kedves, mintha egy nagymamához mentünk volna. Bár a reggeli büféreggeli így is bőséges, az egyik nap hideg volt a másik nap meleg. A fürdő gyalog is könnyen elérhető. A klíma jól lehűtütte a szobát. Egyedül a SZÉP kártyás fizetés egy kicsit körülményes.
2019.09.19a párjával
Kiváló
A fürdő közelében találtuk ezt a kedves, barátságos,panziót. A tulajdonos vendégszeretete példamutató. Nagyon finom reggeliket készített. Lélekvidítóan virágoskert fogadott.A szoba berendezése is kiváló ízlésre vallott. Sokat hallottunk a Hajdúnánási fürdőről, de nekünk a víze túl meleg volt,...
2019.07.22a párjával
Kiváló
Jól éreztük magunkat, a fürdő is remek volt. A szállás tiszta volt a reggeli bőséges volt. A szállástól kb. 5 perc sétára volt a fürdő. A háziasszony nagyon kedves és figyelmes volt.