Termál Panzió Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás, Kéky Lajos u. 11.

Termál Panzió Hajdúnánás a térképen

Termál Panzió Hajdúnánás értékelése:

1. helyezett a 11 hajdúnánási szállás közül
15. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Termál Panzió Hajdúnánás képei

Termál Panzió Hajdúnánás vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
A házi néni nagyon kedves, mintha egy nagymamához mentünk volna. Bár a reggeli büféreggeli így is bőséges, az egyik nap hideg volt a másik nap meleg. A fürdő gyalog is könnyen elérhető. A klíma jól lehűtütte a szobát. Egyedül a SZÉP kártyás fizetés egy kicsit körülményes.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 31.
Kedves Encz család! Nagyon szépen köszönjük a magas pontszámot és a kedves értékelést. Várjuk vissza Önöket. A Termál Panzió dolgozói

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
A fürdő közelében találtuk ezt a kedves, barátságos,panziót. A tulajdonos vendégszeretete példamutató. Nagyon finom reggeliket készített. Lélekvidítóan virágoskert fogadott. A szoba berendezése is kiváló ízlésre vallott. Sokat hallottunk a Hajdúnánási fürdőről, de nekünk a víze túl meleg volt, mert még a nagy meleget sikerült kifogni és így a kinti medencében sem nagyon tudtunk hűsölni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Jól éreztük magunkat, a fürdő is remek volt. A szállás tiszta volt a reggeli bőséges volt. A szállástól kb. 5 perc sétára volt a fürdő. A háziasszony nagyon kedves és figyelmes volt.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 3.
Kedves Edina! Köszönjük elismerő értékelésedet. Várunk vissza benneteket. Oláhné Ica néni
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Panzió nagyon családias, a tulajdonos és a személyzet nagyon közvetlen, segítőkész és rugalmas. A családi szoba tágas, kényelmes, szépen berendezett és felszerelt.
A környéken többféle kikapcsolódási lehetőség is van. Családi pihenésre, aktív kikapcsolódásra tökéletes.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 12.
Kedves Ferenc!
Köszönjük pozitív értékelését. Szavait újabb erőt adnak munkánk folytatásához.
Figyelmébe ajánlom Facebook oldalunkon feltett családi fotójukat.
Kívánunk Önöknek nagyon jó egészséget és sok sikert.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
3 nap, 2 éjszakát töltöttünk Ica néninél. A személyzet személyzet nagyon kedves, családias. A szobák tiszták, tágasak. Nekünk közel volt mindenhez, amit látni szerettünk volna a környéken.
Válasz az értékelésre - 2018. július 22.
Kedves Katika! Nagyon szépen köszönjük kedves szavait. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Remélem, hamarosan ismét találkozunk. Üdvözlettel a panzió dolgozói.

Érvényes: 2021.12.01-ig
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.03.11-ig
Érvényes: 2021.12.01-ig

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen