Termál Panzió Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás, Kéky Lajos u. 11.

Termál Panzió Hajdúnánás a térképen

Szállások Hajdúnánás városában
Wellness csomagok Hajdúnánás városában

Termál Panzió Hajdúnánás vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Jól éreztük magunkat, a fürdő is remek volt. A szállás tiszta volt a reggeli bőséges volt. A szállástól kb. 5 perc sétára volt a fürdő. A háziasszony nagyon kedves és figyelmes volt.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 3.
Kedves Edina! Köszönjük elismerő értékelésedet. Várunk vissza benneteket. Oláhné Ica néni
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Panzió nagyon családias, a tulajdonos és a személyzet nagyon közvetlen, segítőkész és rugalmas. A családi szoba tágas, kényelmes, szépen berendezett és felszerelt.
A környéken többféle kikapcsolódási lehetőség is van. Családi pihenésre, aktív kikapcsolódásra tökéletes.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 12.
Kedves Ferenc!
Köszönjük pozitív értékelését. Szavait újabb erőt adnak munkánk folytatásához.
Figyelmébe ajánlom Facebook oldalunkon feltett családi fotójukat.
Kívánunk Önöknek nagyon jó egészséget és sok sikert.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
3 nap, 2 éjszakát töltöttünk Ica néninél. A személyzet személyzet nagyon kedves, családias. A szobák tiszták, tágasak. Nekünk közel volt mindenhez, amit látni szerettünk volna a környéken.
Válasz az értékelésre - 2018. július 22.
Kedves Katika! Nagyon szépen köszönjük kedves szavait. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Remélem, hamarosan ismét találkozunk. Üdvözlettel a panzió dolgozói.

Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 5.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Hajdúnánás környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Karácsonyi meghittség Erdőspusztán (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúnánásX