Termál Panzió Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás, Kéky Lajos u. 11.

Termál Panzió Hajdúnánás a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
A fürdő közelében találtuk ezt a kedves, barátságos,panziót. A tulajdonos vendégszeretete példamutató. Nagyon finom reggeliket készített. Lélekvidítóan virágoskert fogadott. A szoba berendezése is kiváló ízlésre vallott. Sokat hallottunk a Hajdúnánási fürdőről, de nekünk a víze túl meleg volt, mert még a nagy meleget sikerült kifogni és így a kinti medencében sem nagyon tudtunk hűsölni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Jól éreztük magunkat, a fürdő is remek volt. A szállás tiszta volt a reggeli bőséges volt. A szállástól kb. 5 perc sétára volt a fürdő. A háziasszony nagyon kedves és figyelmes volt.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 3.
Kedves Edina! Köszönjük elismerő értékelésedet. Várunk vissza benneteket. Oláhné Ica néni
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Panzió nagyon családias, a tulajdonos és a személyzet nagyon közvetlen, segítőkész és rugalmas. A családi szoba tágas, kényelmes, szépen berendezett és felszerelt.
A környéken többféle kikapcsolódási lehetőség is van. Családi pihenésre, aktív kikapcsolódásra tökéletes.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 12.
Kedves Ferenc!
Köszönjük pozitív értékelését. Szavait újabb erőt adnak munkánk folytatásához.
Figyelmébe ajánlom Facebook oldalunkon feltett családi fotójukat.
Kívánunk Önöknek nagyon jó egészséget és sok sikert.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
3 nap, 2 éjszakát töltöttünk Ica néninél. A személyzet személyzet nagyon kedves, családias. A szobák tiszták, tágasak. Nekünk közel volt mindenhez, amit látni szerettünk volna a környéken.
Válasz az értékelésre - 2018. július 22.
Kedves Katika! Nagyon szépen köszönjük kedves szavait. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Remélem, hamarosan ismét találkozunk. Üdvözlettel a panzió dolgozói.

Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.050,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna használattal, szobai bekészítéssel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel vagy állatkert belépővel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.825,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, masszázzsal, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúnánásX