Gokart Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló

4,6
városi Élményprogram közül
Élményprogram

Gokart Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az adrenalin szerelemeseinek is tartogat Hajdúszboszló feleljthetetlen élményt. A 300 méter hosszú pályán kicsik és nagyok is kipróbálhatják a versenyzést, a profibbak pedig az esős pályán is rajtolhatnak. Este különleges kivilágítás mellett, szinte nappali fényben lehet gokartozni.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Gokart Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló vélemények

Kihagyhatatlan 2022. augusztus 24.a párjával járt itt
Életemben először itt probáltam ki a gokartozást. A fiatalember nagyon udvarias, kedves volt. Igazi élmény volt számomra, nekem tetszett. Ajánlom másoknak is.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.