Kicsi csalódás

Hotel-M Étterme HajdúszoboszlóHotel-M Étterme Hajdúszoboszló a térképen

Átlagos 2020. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. január 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Kicsit furcsának találtuk, hogy a teljes ellátásban az ebéd mellé nem jár egy pohár üdítő, esetleg egy kávé. A konyha , az ételek segítségével vissza repített a múltba. Kb. 10-20 évet, amikor csak a rántott hús , hasábburgonya, rizs létezett. Szegényes választék volt és furcsa, ebédre csak főétel, vacsorára leves , főétel + desszert volt. Sajnos egyik nap kellemetlen régi olajszag terjengett az ebédlőben. Az a tipikus használt olaj amiben egy jóérzésű háziasszony már nem süt meg semmit. Szerintem az ételek minősége, választéka rontott az összhatáson. Örültünk volna egy egy natúrszeletnek,roston sült ( nem panírozott) csirkének ,zöldségköretnek , rántott gombának, sajtnak a húslevesben egy kis húsnak. Fő étkezésnek az ebédet kéne megtenni, nem a vacsorát. Mint tudjuk ugye este 6 után enni már nem túl egészséges, főleg ennyit.

Hotel-M Étterme további értékelései

2022.04.02családjával
3 napot töltöttünk el a hotelbe.Jól éreztük magunkat.Nagyon kedvesek voltak.Elégedettek voltunk a kiszolgálással,étellel,tisztasággal.A wellness részlegük megfelelő volt.A levest hiányoltuk az ebédből.Bőséges reggeli volt.A vacsora és az időpont megfelelő volt.Csak ajánlani tudom ismerőseimnek.
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló